lezaj golf 4

lezaj golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cosmoTDI je napisao(la):
keno_87 je napisao(la):
Fag najbolji lezaj....hajde dobro,ja koliko znam ina i skf lezajevi su najbolji lezajevi a sad kako hocete....A za 800 km lezaj to je nemoguce,neznam kakav da je nemoze biti...A lafeta ode samo kad se iskrivi neide lafeta tako lahko,na lafeti je sve potrosni materijal,ona je samo komad zeljeza....

Drug FAG jeste najbolji lezaj 100% provjereno a ovaj momak sa foruma Zerr ili kako vec je najjeftini na podruciju Sarajeva. Za ovo 800 neznam stvarno....

E neznam ali sam siguran da je u mercedesu,prva ugradnja lezajeva SKF..ali stvarni skf a ne neke kopije,znam jer radim na odrzavanju teretnih motornih vozila...I znam u tom dijelu auto industrije koji su se lezajevi pokazali najbolje...A sad u malim autim cisto sumnjam da su zakazali...to je 1000 %..Pravi SKF lezaj je jedan od najkvalitetnijih lezajeva,a sad dali su neke dionice u kini i napravili tamo fabriku ali to je nebo i zemlja razlika kvalitete.

a neznam sto iko spominja lafetu kad je zadnji lezaj otisao????
 
Član
;)umene babo radio u utl-u pravio skf lezajeve jesu naj bolji al nemozes naci glavcinu lezaj skf
za golfa 4 bilo bi dobro da je ima al koliko bi para bila mozes komotno onda otic u asu i kupit orginal :icon_smile:
 
Član
Ma ima opel sranje od zadnjeg lezaja ! Meni zadnji lezaj dodje 190 KM + zamjena! Tako da jos uvijek podnosim sto huci :). A ovaj momak je vjerovatno to sve mijenjao kod imsira, koji sto otvori haubu uzme stoju :icon_mad:
 
Član
acer5101 je napisao(la):
Ma ima opel sranje od zadnjeg lezaja ! Meni zadnji lezaj dodje 190 KM + zamjena! Tako da jos uvijek podnosim sto huci :). A ovaj momak je vjerovatno to sve mijenjao kod imsira, koji sto otvori haubu uzme stoju :icon_mad:

Opel je preskup za odrzavanje.Koliko se sjecam jaran plati 175 KM zadnji lezaj,bez zamjene.Kaze drugi jaran.dodam josh koju marku i kupim 3 lezaja za Mercedes C220 cdi 2001 god..hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top