Lexmaul za c20XE???

Lexmaul za c20XE???

Član
ekusetic je napisao(la):
Ima kod vas u Sarajevu..... :cool:
nasao polovnog na pik-u, 200 eura je bio sam lexmaul....
al dok sam doso po njega iz Hrvatske i dok sam ga ofarbo i sredio...
izaslo me 350 eura
Pozdrav, vidim da si trazio i na kraju nasao Lexmaul-ov usis i zanima me da li negdje mogu naci polovan ako ti slucajno znas, jer bih ga uzimao sebi.? Hvala...
 
Član
g0go je napisao(la):
ekusetic je napisao(la):
Ima kod vas u Sarajevu..... :cool:
nasao polovnog na pik-u, 200 eura je bio sam lexmaul....
al dok sam doso po njega iz Hrvatske i dok sam ga ofarbo i sredio...
izaslo me 350 eura
Pozdrav, vidim da si trazio i na kraju nasao Lexmaul-ov usis i zanima me da li negdje mogu naci polovan ako ti slucajno znas, jer bih ga uzimao sebi.? Hvala...

kod nas mozes naletiti od 150 do 200km ali skroz rijetko,meni je skoro pobjego za 150km a vani neces naci ispod 300-350e.a mislim da ti se bolje isplati chip uraditi za te pare..
 
Član
fiat_hgt je napisao(la):
g0go je napisao(la):
ekusetic je napisao(la):
Ima kod vas u Sarajevu..... :cool:
nasao polovnog na pik-u, 200 eura je bio sam lexmaul....
al dok sam doso po njega iz Hrvatske i dok sam ga ofarbo i sredio...
izaslo me 350 eura
Pozdrav, vidim da si trazio i na kraju nasao Lexmaul-ov usis i zanima me da li negdje mogu naci polovan ako ti slucajno znas, jer bih ga uzimao sebi.? Hvala...

kod nas mozes naletiti od 150 do 200km ali skroz rijetko,meni je skoro pobjego za 150km a vani neces naci ispod 300-350e.a mislim da ti se bolje isplati chip uraditi za te pare..
da-da, znam sto se tice remapa i mislio sam ga uraditi, ali zelio bih uz remap da uzmem i lexmaul...
 
Član
evo mene nakon 100 godina da odgovorim...hehe
ja nisam nasao ispod 250 eura nigdje

ja sam stavio granu lexmaul, cip i na auspuhu sam imao samo katalizator i zadnji skroz protocni lonac
neki ce se mozda smijati,al auto je imao oko 170 konja...garantiram
prije tih izmjena na 402 metra nisam mogo bolje vrijeme od 16.2 il 16.3 tak nesto...
to kad sam stavio na auto, najbolje sam vozio 15.53 reakcija 0.7xx
 
Član
E ovako, moja Astra uz Power Cap(HomeMade), SM Power, samo sa zadnjim loncem (radi bolje protočnosti), bez filtera zraka i dobrim gorivom je imala vrijeme 15.226 sa reakcijom od 0.969, tako da sam bio zadovoljan, ali bih volio probati taj lex na njoj da vidim koliko bi se stvarno pokazao dobar. Ima li negdje, jos uvijek stoji isto pitanje, uzeti LEX?
 
Bio je jedan na piku ali polomljen od udesa...mislim da bi se mogao zavariti....negdje u sarajevu nemogu sada da ga nadjem...ali bio je 100%
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Bio je jedan na piku ali polomljen od udesa...mislim da bi se mogao zavariti....negdje u sarajevu nemogu sada da ga nadjem...ali bio je 100%

to je lazni oglas , postavlja balavac jedan . jedno vrijeme imo je 4-5 kadeta stranaca i sve moguce djelove za gsi. lozi svijet dzaba. na fb je amar mazur a na piku keno25 i imo je jos par profila .
 
Top