Ler gas....

Ler gas....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
666 ne mislim nego se bavim racunarima pa prirodno i ta grana mi je srodna pomalo, a jos znam engleski sto je nasim majstorima uglavnom problem :)

Ne kazem nista nego sam procitao na netu da kao skines klemu do sutra pa upalis da odradi pa ovo ono pa vozas 15 dana i da ce onda sve da bude uredi i cak ima ljudi koji su probali :):):)

Mislim da je to cisto sranje, nego se ja pomalo i u elektroniku razumijem pa sam rekao da je to neka glupost koja obicno tako zajebava sav narod dok neko ne skonta i kazem da u tom sranju nema sta da se pokvari, mislim ja ne kontam sta moze da se pokvari a vidis moze biti i mjerac protoka i jos po neki senzor valja prekontrolisati.

Previse ljudi se vec "bavi" diagnostikom i servisom da bi ja sad poceo :) to samo kad imam vremena cackam prijateljima da ne daju dzaba tolike pare.

Najbolja recenica koju sam cuo ikad jeste: Treba samo obrisati gresku i to je sve !

Mislim, sta je greska, zasto je doslo do nje ????????? milion je pitanja kod mene a kod njih upitnik nad glavom :)

Sretno u svakom slucaju, ja ako sta iscackam javicu se :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top