ler gas/prekidac praznog hoda

ler gas/prekidac praznog hoda

Član
Pozz svima :D nedavno sam kupio golfa 3 97 1.6 ajnspric. Auto je bilo garazirano oko godinu i po. Nakon dan voznje poceo mi se gasiti na semaforima i u voznji kad pocnem kociti. Poslije toga isto alternator je prestao da puni otisli lezajevi kod rotora. Kupio sam drugi i onda je bilo sve ok sto se tice toga. bio sam kod ovog jednog "majstora" ocistio mi je klapnu i probao nastimati obrtaje na sajli, ali kako god vrati se na 700 obrtaja i jedva auto da radi. onda smo izvadili taj prekidac pored klapne i obrtaji su se podigli i. tako sam i ostavio nisam ga vracao. Palio je normalno ali se gasio na leru i pri kocenju samo prvih minut dva dok se ne ugrije. Medjutim neki dan bilo hladnije i pojacao mu grijanje vidio sam odmah da vuce struju previse i poceo mi se opet gasiti i 2-3 puta sam ga upalio ali je sve slabije verglo dok se nije skroz izpraznila baterija. I kad ga krenem sad upaliti kazaljke na satu skoce , cd izbaci i ubaci, itd . Moze pomoc i kod kojeg dobrog elektricara me mozete poslati .Hvala
 
Član
Kod bilo kojeg elektricara koji zna popravit alternator, jer ti i taj novi sto si stavio ne puni i zato ti se opet poceo gasit dok nije stao skroz.
 
Član
Alternator puni odlicno to sam provjerio.Ima neki spoj i negdje mu vuce struju nenormalno. Poceo je sad i trzati u voznji i ne prima gas kako treba. Cudno se ponasa haos...
 
Član
Koliko puni, jesil mjerio pod opterecenjem ( svjetla radio grijanje) ili onako na prazno ?
 
Top