LED vs Halogen???

LED vs Halogen???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hocu da stavim ove LED H7 sijalice na svog passata 2001 god, te H7 su mi kratka svjetla sa socivom.
Pa me zanima samo koliko su kvalitetne ove H7 sijalice :
http://www.pik.ba/artikal/5956674/h7-led-smd-sijalice/

I zanima me svjetle li jace od ovih obicnih halogenih?
 
Ne ubacuj ni slucajno... ovo ti je sminka, moze se koristit za dnevna svjetla i to.... a za glavna svijetla NIKAKO... samo kvalitetan xenon ;)
 
emirEX_sa je napisao(la):
uzasno, ako mislis voziti sa tim zaboravi
neces nista vidjeti

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ne ubacuj ni slucajno... ovo ti je sminka, moze se koristit za dnevna svjetla i to.... a za glavna svijetla NIKAKO... samo kvalitetan xenon ;)

edoze je napisao(la):

Jel iko od vas ubacivo ovo?
I kako svijetle zanima me jel plavkasto ili jel ima neko sliku?
I ja koliko sam primjetio ovamo citajuci po forumima nekim i po slikama da one bolje svijetlje od ovih obicnih halogenih sijalica.
 
Član
Mozda i to MOZDA kad je suho, na kisi neces vidjeti ni dva metra ispred sebe i jos s tim smetat ces svima koji ti dolaze u susret. Vozio sam ja par puta auto koje ima ova cuda. ;)
 
sub3r je napisao(la):
Mozda i to MOZDA kad je suho, na kisi neces vidjeti ni dva metra ispred sebe i jos s tim smetat ces svima koji ti dolaze u susret. Vozio sam ja par puta auto koje ima ova cuda. ;)

Aha, al nemogu smetat nikome kao sto ti kazes kad u mene imaju sociva u farovima koja bacaju samo ravno razumes. :)
 
sub3r je napisao(la):
Onda samo ti neces nista vidjeti. :D

Hahahahahahahha daj nemoj me zezat :lol:
Pa zar su toliko lose?


Evo pogledajte:
http://priuschat.com/threads/halogen-vs-led-headlights-with-pictures.66527/#post919741
 
ako imas viska 30-40KM kupi pa se sam uvjeri da su samo za sminke a ne za koristenja da s njima vozis jer 100% neces vidit nista ;)
 
ernadhusic je napisao(la):
ako imas viska 30-40KM kupi pa se sam uvjeri da su samo za sminke a ne za koristenja da s njima vozis jer 100% neces vidit nista ;)

Ma 25KM su al jbg ne isplati se uzimat ako su slabe tako kao sto vi svi kazete.
 
N

nenad

-Suki- je napisao(la):
Svjetlo ce postojati samo u faru, ali ga na cesti nece biti.

Upravo, kupuju ih degeni kojim to lijepo izgleda, a sto gube duge svjetla to apsolutno nije vazno...
 
nenad je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
Svjetlo ce postojati samo u faru, ali ga na cesti nece biti.

Upravo, kupuju ih degeni kojim to lijepo izgleda, a sto gube duge svjetla to apsolutno nije vazno...

-Suki- je napisao(la):
Svjetlo ce postojati samo u faru, ali ga na cesti nece biti.

Pa dobro nema se tu sta pricat ako su slabi tako odusto sam od prodaje jbg ipak sam ja i za to da se dobro vidi kad ih postavim stace mi ako ne vidim nista sa njima.
Ipak cu onda ic na Xenone H7 od 8000k
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top