Led i ljetne gume

Led i ljetne gume

Član
Zanimljiv video clip a ovi ameri neznaju nicim posut led vec se smiju jadnom narodu i snimaju:lol::cool:
 
Član
ja majmuna nemogu vjerovati.. ja jedva cekam da kod nas snijeg zatrpa gradove i da se odem djirati.. ih kako bi ja ova sva auta uzvukao ovdje :icon_biggrin::icon_biggrin: glupi ameri.. nevjerovatno..

citam i komentare s druge stranice, i ja sam se okretao po cestama i uzbrdicama i na ljetnim i na zimskim gumama, znam kakav je osjecaj.. ali to je bilo posteno brdo, a ne blaga uzbrdica kao ovdje:D
 
Član
Zamislite da se u klipu pojavio golf cvaja na Bosanskim tablicama, Otvoren prozor, iz auta drobi Halid Beslic sa pjesmom "snjegovi hladni dolaze" i popne se bez problema uzbrdo. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
ma glupi ovi ameri . sto je najgore svi idu za tragovima koje je neko napravio prije njih . odnosno jos vise uklizavaju . da je tu sad naic sa skijama .
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Zamislite da se u klipu pojavio golf cvaja na Bosanskim tablicama, Otvoren prozor, iz auta drobi Halid Beslic sa pjesmom "snjegovi hladni dolaze" i popne se bez problema uzbrdo. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol: na protekt gumama 13-ske;)
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Zamislite da se u klipu pojavio golf cvaja na Bosanskim tablicama, Otvoren prozor, iz auta drobi Halid Beslic sa pjesmom "snjegovi hladni dolaze" i popne se bez problema uzbrdo. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


sava s3
nema zime za eskime :lol:
 
Top