Led i ljetne gume

Led i ljetne gume

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rhZCyQ3emQg&feature=player_embedded[/video]
http://www.autosport.hr/auto-vijesti/novosti/3700-video-snijeg-led-i-ljetna-obua-ne-idu-zajedno
 
Član
ocekivao sam da ce se i ovaj vatrogasni kamion skrsit,al on se dobro izvukao:lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol: zimske radosti,fino sam se ismijao,mada njima sigurno nije bilo tako:D
 
Član
u ovakvim uslovima i zimske se klizu... lagana duga uzbrdica poledjena... ali lako je njima vidi sirine, obicna ulicica, a siroka ko nas "avtoput" :lol:
 
Legend
KOliko sam uspio upratit uz brdo se popeo jedino neki land rover, barem mi je tako izgledao. A od vozila koja su na pocetku klipa klizala niz brdo i lupala se/okretala okolo, jedino pri kraju klipa ovaj crveni sto je krenuo niz brdo moglo se vidjeti kako mu ABS radi, ostali su svi blokirali tockove i ola la nizbrdo... Mozda grjesim, al tako mi je djelovalo.
 
Član
Sve konj do konja, glupi Amer ili šta već. Zakuca kočnicu, mislim da se popne na nju svom silom, a ako ne koči, priskaču saputnici u pomoć da je stisnu što jače da bi što bolje ubrzao po ledu!!!:icon_mad:
 
Početnik
daki je napisao(la):
KOliko sam uspio upratit uz brdo se popeo jedino neki land rover, barem mi je tako izgledao. A od vozila koja su na pocetku klipa klizala niz brdo i lupala se/okretala okolo, jedino pri kraju klipa ovaj crveni sto je krenuo niz brdo moglo se vidjeti kako mu ABS radi, ostali su svi blokirali tockove i ola la nizbrdo... Mozda grjesim, al tako mi je djelovalo.

cini mi se da je nissan x-trail :D;)
 
Član
hehh neki su se 'spretno' spustili...
a zasto sad da su kod svih ljetne gume?

jer na ledu to je manje vise nebitno...ovdje se koci motorom a ne kocnicom..de ti to objasni ameru kojem za izracunavanje 14x6 treba digitron :D
jebe ih avtomatic :)
 
Član
glupi ameri,jedan ne moze izac,i oni levati svi kontaju da mogu
i ne vjerujem da su ljetne gume,ovo je u sijetlu cini mi se,nema gore puno ljeta
 
Led je gadan, da znate samo, lahko je pricati nemaju pojma. Ja sam nekoliko puta dozivio slijetanje sa ceste i okretanje na ledu i to sa prilicno dobrim zimskim gumama, dzaba i zimske gume, dzaba i 4x4, jos ako je malo jaca uzbrdica ili krivina, nema te nigdje...
 
Član
ja sam sa dzipom klizao,i to kocenje motorom i redukovan...al dzaba....poenta je da ne trebaju svi ici jedan za drugim :D
 
Član
nadam se da ce bar vecinu ovo opametit sto veze zimi na 17kama da svi vidimo kako ste KUL... Dozivio sam i ja 1 put u zivotu led, hvala bogu pa nikog nije bilo, tada kocnica ne postoji, auto samo klizi...
 
Član
djaba i zimske i sva elektronika sto se popali i zapisti, kada se na led naleti... samo se nadat da nece stagod naletit... naravno prije ce "uhvatit" nego ljetne, ali svejedno ce se klizat dobro...
 
Član
al što onaj u bijelom krenu bježai nakon što napravi sudar,ccc...

a na vatrogasnom su lanci pozadi:)
 
Top