LED čepovi za alu felge

LED čepovi za alu felge

Član
Hahah jesi se obezbjedio veceras ? :D

popcorn.gif
 
bmwscaner je napisao(la):
za 500 km zitgu ukrajinku kakvu tjedan dana onda cijeli svjetlis od raznoraznih cernobil bakteijuma :lol::D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: zaboli me stomak, nisi normalan :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Iskreno druze trenutno sam u berlinu gdje ima svacega i svasta vidio sam od ferarija lamba aston.. sls mercedes bugati camaro novi i dosta drugih sredenih i exoticnih auta a ni na jednom jebenom autu nisam vidio da ista sija sem farova i daylight svjetla i zadnjih svjetala cista glupost ovo :S:S a opet neko bi to stavio na ljubimca :icon_smile:
 
Član
@BENJO: Nije to izlevatit ljude, nego pristojna zarada. Ljudi neku foto-opremu, koju sam ja kupovao po 9,81$ na ebayu sa free shippingom, ovdje prodaju za 90-100KM+poostarina
to je bezobrazluk, ovo tvoje je samo pristojna zarada, koja je poprilicno skromna;)

Dalje, ne da mi se raspravljat, samo ti to pravi;)
 
Član
ja sam otvorio temu...pogeldao sta se nudi, nisam zainteresovan i nastavio sam dalje surfati po forumu..


ovo pisem samo da vas podsjetim kako bi se svi trebali ponasati.

LP
 
Član
burazeru ovdje ljudi sebi daju za pravo da komentarisu svasta , daju svoja misljenja i kritikuju druge bez da pri tome ne misle kako ce se neko osjecati nakon toga. Sretno tebi sa prodajom i ako ti je cejf stavi cijenu 1000 km i onda ti ne bi treba niko nista prigovoriti. Ja sam sa vecinom momaka ovdje raskrstio neke stvari davno , svi se zale i kukaju ,a nece nista da rade cast izuzetcima.

Dakle porzavam te u tvom poslu kakav god on bio i ponavljam ti , zelim ti sve najbolje samo nastavi raditi.

Da se vratim na temu sada.

Da sam mladji koju godinu i da furam jap style stavio bih ovo na auto i jos milion drugih lampica. Naravno uz to sve me ne bi zanimalo sta ko misli o tome. Nekada je dobro cuti kritiku od ljudi koji imaju rezultate iza sebe mada je ni tada ne moras uvaziti ako ti nije cejf..

Sjecam se kad su poceli furati prve lampice , prve diode ispod farova itd itd svi su govorili ja onog papka ismijavali ljude , a gle cuda sada fabricki stavljaju na auta te iste diode koje su neki ismijavali do prije 10 tak godina i naravno to je sada cool jer je tako fabrika rekla.

Uglavnom da rezimiramo . Ne treba nikoga slusati jer ono sto je danas odron i lose ne znaci da za desetak godina nece biti IN i obratno . Ljudi nemojte biti hejteri jer niste svi bogom dati da sve znate i da se u sve razumjete . Sve najbolje.
 
serialgf je napisao(la):
burazeru ovdje ljudi sebi daju za pravo da komentarisu svasta , daju svoja misljenja i kritikuju druge bez da pri tome ne misle kako ce se neko osjecati nakon toga. Sretno tebi sa prodajom i ako ti je cejf stavi cijenu 1000 km i onda ti ne bi treba niko nista prigovoriti. Ja sam sa vecinom momaka ovdje raskrstio neke stvari davno , svi se zale i kukaju ,a nece nista da rade cast izuzetcima.

Dakle porzavam te u tvom poslu kakav god on bio i ponavljam ti , zelim ti sve najbolje samo nastavi raditi.

Da se vratim na temu sada.

Da sam mladji koju godinu i da furam jap style stavio bih ovo na auto i jos milion drugih lampica. Naravno uz to sve me ne bi zanimalo sta ko misli o tome. Nekada je dobro cuti kritiku od ljudi koji imaju rezultate iza sebe mada je ni tada ne moras uvaziti ako ti nije cejf..

Sjecam se kad su poceli furati prve lampice , prve diode ispod farova itd itd svi su govorili ja onog papka ismijavali ljude , a gle cuda sada fabricki stavljaju na auta te iste diode koje su neki ismijavali do prije 10 tak godina i naravno to je sada cool jer je tako fabrika rekla.

Uglavnom da rezimiramo . Ne treba nikoga slusati jer ono sto je danas odron i lose ne znaci da za desetak godina nece biti IN i obratno . Ljudi nemojte biti hejteri jer niste svi bogom dati da sve znate i da se u sve razumjete . Sve najbolje.

;)
 
Top