LED čepovi za alu felge

LED čepovi za alu felge

Pozdrav,
Da li je ovo glupost ili je aktraktivno (ili šta već mislite) :icon_confused:
Zanima me vaše iskreno mišljenje :icon_question:

20aq4qa.jpg




2nrfq5w.jpg
 
Član
ako imas 12 godina cool je da ih metnes na biciklo al samo da se vozas po svom kvartu da te neko ne bi namarisao. A sto se tice montaze na auto "totalno je moderno, majke mi". :D
 
Član
Ja bi sa mercedesovim znakom da ribe i u mraku vide sta vozim mozda ih zavaram da je fiat :D:lol:
 
Hvala vam na iskrenosti ali ja ipak mislim da sve zavisi ko šta voli, montirao sam na 2 auta i do sada im niko nije rekao da je bezveze ili cirkus , vidim da neki samo pokušavaju ismijavati, želim profesionalno mišljenje i pomoc, objašnjenje, kako, zašto, da li je uopšte lijep dodatak za tuning.
 
Tvoj auto tvoj izbor.... niko ne ismijava nego ti kazu da ne stavljas da ne bi bio ismijan.... a ti kako hoces, i u ostalom trazio si iskreno misljenje, i iskreno misljeje svih da je to cirkus da nema veze sa tuningom, ali eto....
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Tvoj auto tvoj izbor.... niko ne ismijava nego ti kazu da ne stavljas da ne bi bio ismijan.... a ti kako hoces, i u ostalom trazio si iskreno misljenje, i iskreno misljeje svih da je to cirkus da nema veze sa tuningom, ali eto....

Ali ja sam već stavio na felge i niko me do sada nije ismijavao, i ne razumijem kako nema veze sa tuningom... ali u svakom slucaju ;) hvala
 
Top