LED Bijele pozicije Alfa Romeo 147

LED Bijele pozicije Alfa Romeo 147

Član
Sorry na "Upadu" Ali zar su fakat ove pozicije za alfu toliko rijetke? Ja sam neki dan obiso par pumpi da kupim i nisam nasao... Mozda sam fulio oznaku neku jbg... kako se tacno zovu ove? jbg ne kontam fakat
 
Član
oznaka ti je napisana u prvom post-u. sto se tice ovih sijalica Canbus sa metalnim grlom je vrlo rijedak
 
Član
Anais je napisao(la):
Sorry na "Upadu" Ali zar su fakat ove pozicije za alfu toliko rijetke? Ja sam neki dan obiso par pumpi da kupim i nisam nasao... Mozda sam fulio oznaku neku jbg... kako se tacno zovu ove? jbg ne kontam fakat

jesu donekle rijetke ali se mogu naci u prodavnicama autodijelova, i jeftine su, jedna 6KM :icon_eek:,imas ih na mojoj slici gore
 
Ljudi kupio sam pozicije regularne sa metalnim grlom ali ona dva pina na grlu nisu paralelna nego zakrivljena...tako da nista od toga...Alfa ima zakrenute pinove na grlu,i nisam pametan sta da radim...mozda je emirEX dao najbolju ideju.

Ako neko ima bijele pozicije sa CANBUS-om za Alfu onda neka pise...
 
Član
E raja, a sta mislite da odkinemo grlic od pozicije i stavimo grlic od normalinh pozicaja, fakat je i meni pegla traziti neke vrlo rijetke sijalice za poziciju???
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Ljudi kupio sam pozicije regularne sa metalnim grlom ali ona dva pina na grlu nisu paralelna nego zakrivljena...tako da nista od toga...Alfa ima zakrenute pinove na grlu,i nisam pametan sta da radim...mozda je emirEX dao najbolju ideju.

Ako neko ima bijele pozicije sa CANBUS-om za Alfu onda neka pise...
to nije nikakav problem, malo jedan od ta dva pina isturpijas i ide bez problema. Samo kad ubacis sijalicu, malo provjeri jel dobro zakacilo da ne ispadne u far. Takve su i ove moje bile, ali su isle bez problema.
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Ljudi kupio sam pozicije regularne sa metalnim grlom ali ona dva pina na grlu nisu paralelna nego zakrivljena...tako da nista od toga...Alfa ima zakrenute pinove na grlu,i nisam pametan sta da radim...mozda je emirEX dao najbolju ideju.

Ako neko ima bijele pozicije sa CANBUS-om za Alfu onda neka pise...

Stani ba, jesul to ovakve.

 
Top