LED Bijele pozicije Alfa Romeo 147

LED Bijele pozicije Alfa Romeo 147

Pozdrav,treba mi ako neko zna gdje mogu uzeti BIJELE LED pozicije sa grlom za AR 147...i naravno da ne javljaju gresku.

Pozicije imaju pinove na grlu malo zakrenute tako da ove obicne ne pasu.

H6W BAX9S je oznaka
 
Član
Kupis obicni konektor na otpadu za ubodnje od bilo kojeg auta, i stavis umjesto fabrickoc, led sa can bus su ti oko 20 KM imas kod clana nenad i problem rijesen :icon_smile:;)
 
Član
mogu ti prepraviti. stavis ubodne dzekove i canbus diode. imam sijalice a dzekove (grla) potrazi na otpadu.
 
Član
Imas kod nas u radnji,Protuning Centar na Anexu,tih raznoraznih pozicija,ili ako ipak nema na stanju za 24do48h mozemo ih dobit ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Imas kod nas u radnji,Protuning Centar na Anexu,tih raznoraznih pozicija,ili ako ipak nema na stanju za 24do48h mozemo ih dobit ;)

cuj raznoraznih pozicija:icon_question:

pa ima ili nema, valjda znas ako gore radis:lol:
 
Član
a prijatelju,koce prepoznati koje njemu trebaju,kad ih ima xy vrsta :) dode vidi i kupi ha ya ;)
 
Član
trebaju canbus jer izbacuje gresku, ima kupiti preko ebaja, moze se naruciti i izadje sa postarinom obje oko 25 KM.
Ja sam sebi narucivao ali badava jer iako pise da svijetle bijelo,ipak malo vuku na plavo pa ih nisam nikad provozao.


 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Pozdrav,treba mi ako neko zna gdje mogu uzeti BIJELE LED pozicije sa grlom za AR 147...i naravno da ne javljaju gresku.

Pozicije imaju pinove na grlu malo zakrenute tako da ove obicne ne pasu.

H6W BAX9S je oznaka

Ako su to one s metalnim grlom imam ti ja, sa 5 smd dioda je.. Eto pa ako hoces javi mi se
 
Član
Chuza je napisao(la):
a prijatelju,koce prepoznati koje njemu trebaju,kad ih ima xy vrsta :) dode vidi i kupi ha ya ;)

nemoj me pogresno shvatiti, ali drug reklamiras firmu u kojoj radis, a neznas sta imas u njoj od robe, malo se raspitas da ti direktor objasni, ili imas google pa se informises. sta mislis da ja kad me neko zovne napamet znam svako auto koji mu xenon treba, kad sam blizu racunara imas link za svako auto i ukucas sta ti treba, bez razmisljanja znas koje sijalice idu gdje ;)

http://www.ringautomotive.co.uk/product_detail.asp?prod=90
 
Top