LCD TV problem

LCD TV problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Isti problem sam imao i sve pokušao nista i na kraju hajde da zamjenim kabal i antenu i uspijem napravit sad sve radi.....


Ma ja promjenio,ovo je treća antena,kupio novu,nece,vratim,i tako 3 puta,i opet nece.
 
Član
e neznam druze daj oznaku tv.a.. Po meni jedino onda ostaje da si nesto pokresno usteko.. neznam kakav je prikljcak ako tv ima dvb-s pa da nisi sta pomjeso. :icon_question:
 
Član
Grga je napisao(la):
e neznam druze daj oznaku tv.a.. Po meni jedino onda ostaje da si nesto pokresno usteko.. neznam kakav je prikljcak ako tv ima dvb-s pa da nisi sta pomjeso. :icon_question:


Sharp LC-32SH130E,nema se tu sta pogresiti,obicni prikljucak od antene,standarni.
 
Član
promjeni trazenje kanala,posto kod nas nije digitalni signal nego analogni prebaci na analogni pa ces naci,mi zaostajemo za svijetom al sta ces.......
 
Član
Ljudi evo pisem vec 10-i put,nece nadje ni analogne ni digitalne,ima posebno pretrazivanje digitalnih i analognih kanala,ali ne nadje ni jedan.:icon_mad:
 
Član
Ako ti je sada postavljen za Hrvatsku regiju:

Meni>instalacija>auto pretr.kanala>digitalna zračna i analogna>OK
ako to ne onda isto probaj samo ispod Ručno pretr.kanala.
 
Član
namikbh je napisao(la):
Ako ti je sada postavljen za Hrvatsku regiju:

Meni>instalacija>auto pretr.kanala>digitalna zračna i analogna>OK
ako to ne onda isto probaj samo ispod Ručno pretr.kanala.



Ma probao sam sve,do sada sam najmanje 10 lcd-ova i 5 plazmi instalirao i sve bilo ok,ali ovaj nece nikako.
 
Član
Sad zvao trgovinu i ovlasteni,pa rekli da pokusam jos koji put,ako nista da vratim,moguce da ima neka tvornicka greska.Javim sta je bilo ;)
 
Član
joj koji je to gorak okus u ustima sto bi se reklo, kupis novu stvar i neradi :icon_mad:
 
Član
Tv vracen,ispostavilo se da je neka tvornicka greska u pitanju,za dan-dva dobijam novi.Ipak hvala na savjetima.:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top