lav407

lav407

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jako dobar pug svidja mi se a za felge bi ti dao prijedlog DOTZ http://www.carztune.com/wp-content/uploads/2008/04/dotz.jpg ovaj mislim da bi mu legle ko budali samar :D solidne 18-ke pozz
 
Član
Stari mi je nedavno kupio istog,isti motor,full oprema..malo je razočaran potrošnjom.9-9.5 litara:icon_confused: sve ostalo za pet
 
Član
et striko mi istog samo druga boja :) znaci prelijepo auto a bas je i furka ga navecer voziti kad se upali ekran
 
Član
ma predobar je, ali moja filozofija je da novo auto nije za tuninga, staviš mu alu felge i već je izgled za 10, tek auto kad ostari ono se dorađuje a u tebe još uvijek novo, za 10
 
ZELA GTI je napisao(la):
Stari mi je nedavno kupio istog,isti motor,full oprema..malo je razočaran potrošnjom.9-9.5 litara:icon_confused: sve ostalo za pet

u mene je prosjecna potrosnja 7 sad il ga tvoj stari utjerava u crveno ili nes nije uredu :icon_rolleyes:
 
Član
Nije što vozim istog al auto ti je mrak:) Ista boja, isti motor, jedino što je u tebe drugi paker opreme(bogatiji). Nema šta auto je extra.
Što se tiče potrošnje kod mene je ljeti oko 7, zimi oko 8,5 l a 90% vožnje mi je po gradu. Mislim da je preko 9 l previše.
 
Član
odlican auto, dobra oprema, a sto se tice potrosnje, j*g ne vozimo svi isto, nema svako isti nacin saltanja, ovisi kolko ti je teska noga na kasu... ima tu puno faktora..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top