Land Rover zatrpan zahtjevima za Range Rover i Range Rover Sport

Land Rover zatrpan zahtjevima za Range Rover i Range Rover Sport

Putovanja.ba
Administrator
range%20rover%20999.jpg


Land Rover ima problema da ispuni sve narudžbe za Range Rover Sport i Range Rover modelima koji su viši od očekivanih. Čekanje kupaca koji žele da kupe novi Range Rover Sport model koji je nedavno predstavljen je devet mjeseci, dok se šest mjeseci čeka na Range Rover.

Potražnja za ovim modelima je naročito velika u Kini uprkos tome što je osnovna cijena za Range Rover 338.000 eura.

Međutim, kineski kupci nisu suviše sretni sa listama čekanja pa ima i onih koji su voljni da plate još 60.000 eura samo da se pomjere naprijed na ovim listama.

Nažalost, Jaguar Land Rover ne može da uradi mnogo kada je riječ o skraćenju lista čekanja jer fabrika kompanije u centralnoj Engleskoj radi punom parom 24 časa dnevno.
 
Super Moderator
Il je greska il je to samo cijena u kini. 160 000 eura je vrhunski range rover supercharged
 
Putovanja.ba
Administrator
Sad išao na oficijelnu stranicu u Kini i nemogu naci cijenu :D

A ja pošto kupio poto prodo informaciju :)
 
Do pre par godina sam poslom često putovao u Kinu ako se nije manjao zakon u Kini kod njih su na uvoz kola jako velike takse uz obrazloženje da se zaštiti njihova auto industrija tako da cena koja je navedena u prethodnom postu moguće je da je realna.
 

MTR

Član
Do pre par godina sam poslom često putovao u Kinu ako se nije manjao zakon u Kini kod njih su na uvoz kola jako velike takse uz obrazloženje da se zaštiti njihova auto industrija tako da cena koja je navedena u prethodnom postu moguće je da je realna.

Ok ako je tako , al brate sta ce to zastiti ..... one Zonguae nindje nakve od auta , posere se tica na njega progori mu krov ko da ga je Alien hrakno :woot::woot:
 
U Narodnoj Republici Kina ako hoćeš da voziš takav auto moraš da se isprsiš za njega a ako ne voziš Zonguae nindje ili biciklu :D
 
Top