Land Rover Discovery 3 Pursuit

Land Rover Discovery 3 Pursuit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nesto sto sam u februaru uradio, al nisam ovdje bio clan, i nisam jedno vrijeme bio aktivan tako da ga ovdje nisam ni postavljo nikad :)
Nisam, i sto sam znao pretjerivao, vec po svom ukusu. Mozda bi felge mogle da budu druge, ali i ove su OK.
Modifikacije: prosirio prednji usisnik zraka na braniku, promijenio izgled farova, skinuo znak, naziv na haubi i zadnje brave, promijenio felge (sa Audija R8), zatamnio stakla od B nosaca, spustio onu hromiranu cijev ispod vrata i spustio ga citavog. Ukoliko ima nekih nedostataka recite, da znam ubuduce na sta da pazim.

[attachment=3336]
 
ako bas gledas nedostatke onda ima jedan onako uocljiv. felge nisi bas najbolje uklopio sa gumama. ostalo je stvarno predobro
 
Član
da, znam to, i ja sam to skonto jucer kad sam gledo, al nije mi se dalo ispravljat, to je konkretno kod prednjeg tocka, zadnji je dobar...
 
Član
pa da, to sam i gledao da bude tako, nesto sto bi se stvarno moglo uradit na jednom 'vakom autu...volim kulturno sredjena auta, pa ih i ja tako sredjujem :D
 
Član
da felge i ovo di si naprijed natpis brusho se vidi ... kad brushas uvijek dodaj noise ... onda izgleda realnije ...
 
Član
mnogo dobra...snasao si se dobro...i za to respect...slika bez pozadine sa vec postojecim sjenkama...tockovi dobro uklopljeni zato sto slikani iz slicne perspektive...sjenka ostala ista...i sve to super izgleda...malo truda,a odlican rezultat...tako treba...svaka cast...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top