Lana u ulozi akcijske junakinje: Jako sam zadovoljna sa svojim slatkim autićem

Lana u ulozi akcijske junakinje: Jako sam zadovoljna sa svojim slatkim autićem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
VEĆ DUŽE vrijeme surađujem s Fordom. Oni su apsolutno uključeni u sve moje akcije, od koncerata, spotova i svega, tako da s njima imam super suradnju koja ima puno šire okvire od samog korištenja njihovog auta", rekla nam je pjevačica Lana Jurčević koja je od sponzora dobila najnoviju Ford Fiestu. Kao zaštitno lice Forda, Lana je svoj novi automobil iskoristila za snimanja spota za pjesmu "Začaran" te je napravila editorijal napravljen po uzoru na poznate akcijske junakinje.

Lana i Fiesta su obje pomalo pustolovne, odvažne, pametne, lijepe, ali i stvarne

"Fiesta mi je bila jako slatka i mladenačka. Posebno mi se svidjela magenta boja koja je također i na reklami. Jako sam zadovoljna sa svojim slatkim autićem", rekla nam je za kraj Indexova blogerica koja se također odlično uklopila u Lara Croft stajling te tako na najbolji mogući način prezentirala novu liniju automobila. Spoj Lane Jurčević i nove Fieste je više nego savršen. Obje su pomalo pustolovne, odvažne, pametne, lijepe, ali i stvarne. Kao što Lana posjeduje snažnom energijom koja obuzima estradnu scenu, tako i njezin novi automobil ima posebnu snagu.

thumbnail.ashx


thumbnail.ashx


thumbnail.ashx


thumbnail.ashx


thumbnail.ashx


thumbnail.ashx


:cool:

I ovog Forda, svugdje se gura :)
 
Član
***** ti ja sam imao zracni pistolj isti ko na slici gore kad se prenemaze...ispucava one zute metke skojom sam roko baku :lol:
 
tibor987 je napisao(la):
***** ti ja sam imao zracni pistolj isti ko na slici gore kad se prenemaze...ispucava one zute metke skojom sam roko baku :lol:

Na drugoj slici jel? Hehe,imam ga ja jos uvijek,samo nemam streljiva :) i nisam roko baku njima,koja si ti stoka,sjecam se da je boljelo kad te opali,zuti gumeni metci.;)

OT:Opaka ova Lana
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
***** ti ja sam imao zracni pistolj isti ko na slici gore kad se prenemaze...ispucava one zute metke skojom sam roko baku :lol:

Na drugoj slici jel? Hehe,imam ga ja jos uvijek,samo nemam streljiva :) i nisam roko baku njima,koja si ti stoka,sjecam se da je boljelo kad te opali,zuti gumeni metci.;)

OT:Opaka ova Lana

shta hoces, jos je dobro bilo...mene je dedo znao gadjat pticarkom kad ga nasekiram...to nam ej familijarno da se pucamo :lol:
 
tibor987 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
***** ti ja sam imao zracni pistolj isti ko na slici gore kad se prenemaze...ispucava one zute metke skojom sam roko baku :lol:

Na drugoj slici jel? Hehe,imam ga ja jos uvijek,samo nemam streljiva :) i nisam roko baku njima,koja si ti stoka,sjecam se da je boljelo kad te opali,zuti gumeni metci.;)

OT:Opaka ova Lana

shta hoces, jos je dobro bilo...mene je dedo znao gadjat pticarkom kad ga nasekiram...to nam ej familijarno da se pucamo :lol:

E jebi ga onda:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top