Lamborgini Otvara Fabriku Elektricnih Vozila U Crnoj Gori

Lamborgini Otvara Fabriku Elektricnih Vozila U Crnoj Gori

Član
<div class="blog">


</div>
<p>Direktor italijanske automobilske kompanije &bdquo;Lamborgini&rdquo; Tonino Lamborgini
najavio je da će u Crnoj Gori otvoriti fabriku električnih automobila.</p>

<p> On je podgoričkoj &bdquo;Pobjedi&rdquo; rekao da jo&scaron; ne zna u kojoj crnogorskoj op&scaron;tini
će biti otvorena ta fabrika, ali je naglasio da je ta kompanija zainteresovana
da, u saradnji sa vladom i jo&scaron; nekim partnerom, &bdquo;uđe u taj posao&rdquo;.</p>

<p>Lamborgini, koji danas zavr&scaron;ava dvodnevnu posetu Crnoj Gori, najavio je da
će se u crnogorskoj fabrici &bdquo;u početku proizvoditi hiljadu električnih
automobila, a kasnije bi proizvodnja bila pro&scaron;irena&rdquo;.</p>

<p>&bdquo;Postoji mogućnost da ta fabrika bude podignuta u relativno kratkom
vremenskom intervalu&rdquo;, kazao je Lamborgini, navodeći da bi vlada mogla da da &bdquo;impuls
takvoj proizvodnji, tako &scaron;to bi se električna vozila koristila u policiji, kao i
aerodromskim, po&scaron;tanskim, turističkim i drugim servisima&rdquo;.</p>

<p>On smatra da bi se električna vozila proizvedena u Crnoj Gori mogla
prodavati na evropskom trži&scaron;tu.</p><p>Autor : Tanjug.rs&nbsp;</p>

<br>






</div>
 
Jeftina radna snaga, kao i kod nas ovdje! Blizu smo im, al' dosta zaostajemo po pitanju standarda, zato se njima na ovim prostorima i isplati ulagati u kompanije, jeftina radna snaga, a nismo u nekim sumama i brdima da ne znam za najnovije tehnologije, ne vezano za sta!
 

MTR

Član
sta ima struja :lol::lol::lol:

ne zna cojk' dje ce bit fabrika a kamo li kako ce auto izgledat :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
aaaaahahahahahahahahahahahahaaaaaaa
MRČE i automobili
pa njima je mučno da otvore kapiju dvorišta, a kamo li fabriku električnih automobila

ja to znam BOLJE od svih vas:icon_smile:
 
Član
BEMWE je napisao(la):
aaaaahahahahahahahahahahahahaaaaaaa
MRČE i automobili
pa njima je mučno da otvore kapiju dvorišta, a kamo li fabriku električnih automobila

ja to znam BOLJE od svih vas:icon_smile:

Mora da si crnogorac kad znas
 
u sarajevu asa proizvodie elektricne automobile sastavljene od razlicitih djelova volan je npr.od pola trapovi predji i zadnji ja mislim od fabije i nesto od golfa izgleda smjesno namjenjeno je za aerodrome i prevoz robe i prodaju ih bogami dosta je otislo u njemacku !!! kada vozi samo se cuje zvuk guma ne znam tacno koliko brzo moze meni se cini preko 50 do 80 kmh
a kosta oko 40 000 eura
pokusat cu da prebacim slike od kolege pa da ih postavim na forum
 
Član
BEMWE je napisao(la):
aaaaahahahahahahahahahahahahaaaaaaa
MRČE i automobili
pa njima je mučno da otvore kapiju dvorišta, a kamo li fabriku električnih automobila

ja to znam BOLJE od svih vas:icon_smile:

Jesi li suguran? :lol::lol::lol:
 
Top