Lamborghini Murcielago LP2000-2 SVTT

Lamborghini Murcielago LP2000-2 SVTT

Član
Standardni Lamborghini Murcielago SV ima V12 motor sa 670 KS, što ga čini najačim Murcielagom ikada. Iako je tako, neki tuneri misle da to može bolje. Jedna od tih kuća je i malopoznata Covert Tuning Dynamics koji su predstavili LP2000-2 SVTT tuning paket, koji nosi ime "The Stig."

Lamborghini-LP2000-2-SVTT.jpg


Kao što ime govori LP2000-2 SV ima V12’s koji je sa standardnih 670 KS pojačan na impresivnih 2,000KS :icon_eek: . Iako zvanično nije rečeno na koji način, TT u nazivu navodi na zaključak da se radi o twin-turbos sistemu. Takođe iz naziva bi se moglo naslutiti da je sva ta snaga prebačena samo na zadnje točkove.
Automobil je takođe 250kg lakši nego standardni LP670SV, što bi uz dodatnu snagu trebalo drastično da izmjeni performanse ovog monstruma.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L05TA7MnH58&feature=player_embedded[/video]
 
Hehe, od 0-100 mu treba 1s :lol::lol::lol: Impresivna brojka mada diskutabilna:icon_rolleyes: Bolje od smederevca sulenare da su zavarili, nego ove zvjezdolike oblike :lol::lol: Al' sve u svemu, svaka cast, 2000 :icon_eek::icon_eek:
 
Ja cuo sam kasnije da je zena zaduzena kao pravila po uzoru na mrezicu , tabut joj napravili onda po uzoru na auspuh :lol:
 
Član
GaRGa je napisao(la):
nema sanse samo sa zadnjim pogonom 1 sec do stoje pa da ima 6 hiljada konja...

Da,nema sanse,F1 je jos uvjek jaca od njega kilo/ks ili je tu negdje i 1 s joj je samo teorija ali grip toliki nemoze postici.
 
Ljudi ba, jel vidite ona 3 velika smajlija sto se treskaju, ovakva :lol::lol::lol: :icon_smile: Ja lupio onako iz zajebancije treba mu 1s a vi odma moze ne moze:lol::lol::lol: U ostalom izgleda da i nema jos takvih podataka, ubrzanja i sl..

Global-images-2012-9-20-Lamborghini-Murcielago-LP2000-2-SVTT-02.jpg
 
Top