Lambo Door kit...? Cijena, ugradnja??

Lambo Door kit...? Cijena, ugradnja??

Član
nesobrzi je napisao(la):
razlika je u kvalitetu i sto lumar folija zasticuje dosta od sunca,cijena zavisi gdje radis

aha, pa to sam i predpostavljao da moraju bit dosta kvalitetnije, a da li znas otprilike cijenu koja se krece, od ... do.... ??
 
Član
imas drug 1190 KM u zivincama Lambo kit ja sam to konto raditi ali vala bezveze.....ako hoces neku kvalitetu valja izdvojiti 3000 Km a za te pare kupis gewinde muziku dobre felge .... :) i tako te zafrkancije...
 
druze pusti to kraju lambo sam ja kupijo za punta mi od lsd jedna od naj bolji marki sto prave lambo placene su 1200€ u itali kad sam prodo auto ostavijo ih sebi ajd reko za yuga cu i nikad ih nisam postavij radi razloga sto prvo vise nikad neces imati zatvaranje vrata kosto imas sad normalno drugo zime sto mi imamo hladnje sjebu klipove sto dizu vrata i drze ih otvorena a klipovi su oko 120€ komad iskreno receno neisplatljivo bar sa moje strane kao sto kazu ti neki bolje stavi gevinde d2 i tu si negdje sa cijenom al znas da imas robu najbolju
 
Član
MuMa je napisao(la):
imas drug 1190 KM u zivincama Lambo kit ja sam to konto raditi ali vala bezveze.....ako hoces neku kvalitetu valja izdvojiti 3000 Km a za te pare kupis gewinde muziku dobre felge .... :) i tako te zafrkancije...

ma jooj jest vala preskupo, mislim meni to nije bezveze da je malo jeftinije, al s obzirom na cijenu totalno neisplativo, slazem se...... :icon_smile: A felge vec imam, muzika me bas nesto i ne zanima, al imam ja jos posla nekog uradit, ko sto je presvlacenje sjedista i jos par stvari tako da se pare mogu na to usmjerit... :icon_smile: :cool:

dado...c::: je napisao(la):
druze pusti to kraju lambo sam ja kupijo za punta mi od lsd jedna od naj bolji marki sto prave lambo placene su 1200€ u itali kad sam prodo auto ostavijo ih sebi ajd reko za yuga cu i nikad ih nisam postavij radi razloga sto prvo vise nikad neces imati zatvaranje vrata kosto imas sad normalno drugo zime sto mi imamo hladnje sjebu klipove sto dizu vrata i drze ih otvorena a klipovi su oko 120€ komad iskreno receno neisplatljivo bar sa moje strane kao sto kazu ti neki bolje stavi gevinde d2 i tu si negdje sa cijenom al znas da imas robu najbolju

EE druze kao prvo hvala ti sto si mi rekao za taj problem sa vratima tj. sa klipovima, tako da sad 100% necu ni razmisljat vise o tome, a mozes li mi malo bolje objesnit za te gevinde, sto se toga tice skoro sam pa laik, tako da bi mi dobro doslo kakvo malo objasnjenje oko toga... pozz :cool:;)
 
Top