Lambo Door kit...? Cijena, ugradnja??

Lambo Door kit...? Cijena, ugradnja??

Član
Pozdrav svima,

Razmisljam o ugradnji Lambo doors, pa da li neko zna da li to ima kod nas, i kolike su cijene...??? Nasao sam na Amazonu oko 250 $ je Kit, idu 90 stepeni vertikalno, garancija dozivotna, ali ne znam da li oni dostavljaju za BiH... Ako neko zna da ima kod nas da nije previse skuplje, ili jos bolje ako je neko vec imao iskustva s tim, dobro bi mi dosla koja informacija... :) :D
 
ako hoces kvalitet uzmi orginal al to je nekih 1000+eurica :) a ovo ostalo je sve cunga lunga ide pod 90 stepeni al u oba smjera :D , mada to je isfuralo vise ko starke bolje ulozi pare u nesto pametnije :D
 
Član
kod nas sto znam imas u www.caraudio.ba
ima tamo i katalog, samo ne znam koliko je aktuelan, al cijena za tvoje auto je 3.495,88KM, za 2 vrata, totalno neisplativo
(http://www.caraudio.ba/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=27&Itemid=27)

a evo i tema na forumu, prelistaj ima li tamo sta pametnije
http://www.bhtuning.com/lsd-lambo-doors-t-11593-7.html
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ako hoces kvalitet uzmi orginal al to je nekih 1000+eurica :) a ovo ostalo je sve cunga lunga ide pod 90 stepeni al u oba smjera :D , mada to je isfuralo vise ko starke bolje ulozi pare u nesto pametnije :D

haaah, pa ako je 1000+ eura, onda sigurno necu razmisljat o tome.... :D A nezz druze to je meni uvijek bila furka, i ostat ce, nisu to neke sitnice pa da isfuraju samo sto je jednostavno preskupo... :( A da u nesto drugo ulazemu i nemam sta, spustena je, ima felge, ne treba pretjerivat jer onda postane ruznije.. :)

kavaz je napisao(la):
kod nas sto znam imas u www.caraudio.ba
ima tamo i katalog, samo ne znam koliko je aktuelan, al cijena za tvoje auto je 3.495,88KM, za 2 vrata, totalno neisplativo
(http://www.caraudio.ba/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=27&Itemid=27)

a evo i tema na forumu, prelistaj ima li tamo sta pametnije
http://www.bhtuning.com/lsd-lambo-doors-t-11593-7.html

Hvala druze, ev upravo listam temu, iako ta cijena sto si mi reko je i smijesno i zalosno, vise od neisplativog.... :)
 
Član
pa to ti je taj originalni mehanizam, sad ono stoji da ti mozes naci neku home made varijandu, nesto kinesko, samo je pitanje kako ce to izgledat i na sta ce licit :lol:

mada ne bi to ni stojalo na alfi, tako da ne razmisljaj o tome :D
 
ma nikako se brate ne isplati dati 3000km da ti se vrata dizu "gore" , za tu lovu unutra sebi da napravis kucno kino i da ti uzivas a ne ljudi koji ce balit na dignutim vratima (vecina maloljetnici) :lol:
 
Član
kavaz je napisao(la):
pa to ti je taj originalni mehanizam, sad ono stoji da ti mozes naci neku home made varijandu, nesto kinesko, samo je pitanje kako ce to izgledat i na sta ce licit :lol:

mada ne bi to ni stojalo na alfi, tako da ne razmisljaj o tome :D

Ma vala, nije kineska varijanta, bile su 999$ pa je sad cijena spala, al et ja razmisljo o tome mjesec dana i vi me odgovoriste za 5 min.... hahhaaaah.... :lol: A nemoj ba tako nebi stojalo alfi, mislim lijepa je ona i bez uljepsavanja, al sad da joj nebi stojalo... :icon_question: :icon_smile:

Little Dragon je napisao(la):
ma nikako se brate ne isplati dati 3000km da ti se vrata dizu "gore" , za tu lovu unutra sebi da napravis kucno kino i da ti uzivas a ne ljudi koji ce balit na dignutim vratima (vecina maloljetnici) :lol:

Ma ne isplati e i to je to.... Ako je cijena takva, do sutra cu zaboravit i da sam razmisljo o tome.... :) :cool:
 
imas ti drug za 500km to da uzmes al kazem ti tada ce ti vrata biti najvise u zraku jer ces ih morat ganjat da ih zatvoris :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
imas ti drug za 500km to da uzmes al kazem ti tada ce ti vrata biti najvise u zraku jer ces ih morat ganjat da ih zatvoris :lol:

hahahhaaaah, sto me nasmija, ma znam sta mislis, mozda bi se i morao objesit za njih da bi se spustila a kad bi otvarao vrata izletio bi zajedno sa njima napolje il u drugom slucaju bi ih morao gurat iz sve snage da bi otisla prema gore.... :D :lol: Ma ajd sta je tu je, svejedno me nema kuci jos 5 mj, a dotad cu valjda skontat nesto lijepo da utadim.... :D :icon_smile: ;)
 
Član
bolje te novce uloziti u kakve kvalitetne gewinde tipa d2 ili KW ili pojacati kocnice, pojacati masinu... ta ''LETEĆA'' vrata isfurao i sam lambo pa ih vise ne koriste :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
imas more "isplatnijih" stvari da uradis samo lagano budi mastovit :)

Ma ajd ima vremena, skontat cu nesto drugo, valjda nadjem neke druge stvari koje bi mi bile zanimljive da uradim... :) :icon_smile:


bmwscaner je napisao(la):
bolje te novce uloziti u kakve kvalitetne gewinde tipa d2 ili KW ili pojacati kocnice, pojacati masinu... ta ''LETEĆA'' vrata isfurao i sam lambo pa ih vise ne koriste :D

Ma nezz sad to, mislim sportske su mu opruge, spusten je i ovako, remap je vec uradjen, tako da bi od vega toga mozda mogao samo da kocnice pojacam radi 17-ki fegi... :D :icon_smile: :123:
 
Član
duurma je napisao(la):
zatamni stakla lumar folijom:D

Vjeruj da nisam nikad vidio kako izgleda sa tom lumar folijom (ili mozda jesam ali nsam primijetio) tako da stvarno nezz koja je razlika od obicne folije i koja je cijens?? ;):icon_smile:
 
Top