Labudica..?

Labudica..?

Član
jbg ,imaju ljudi koji se bave sa tim ,vidio sam i na piku oglase , al dobar je memo :D sta kaze labudica :D
pa nećeš bager dovozit iz svice :)
 
izgleda da cu uzet samo bmw 320i...130 000km...prvi lak...e30....5godina stojo i upali...:D

i eventualno te land rovere...

a labudica je kolko znam i onaj kamioncic za samo jedno auto...ko slep sluzba...

ej sad tek na slikama skonta da nije haman 320 nego jaci...kolko ja znam 320 je 4 cilindra jel tako? evo kako motor izgleda...i u kakvom je stanju...:)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nije brate 320 je sestak, ovaj moze biti od 2.0 pa do 2,7,kod e30 (kocki) do 1,8 su cetvrtaci,preko sve sestaci ;)
pogleda sa strane ako nije puno prljav ima oznaku koji je motor kao npr 2,0 ako je taj motor u njemu znaci oznacena je kubikaza motora potrazi malo na glavi motora
 
iba_bmw je napisao(la):
nije brate 320 je sestak, ovaj moze biti od 2.0 pa do 2,7,kod e30 (kocki) do 1,8 su cetvrtaci,preko sve sestaci ;)
pogleda sa strane ako nije puno prljav ima oznaku koji je motor kao npr 2,0 ako je taj motor u njemu znaci oznacena je kubikaza motora potrazi malo na glavi motora

ma ne onda je neupitno da je 320i...jer sav je originalan i ono pokupljen , samo sto sam ja konto da je 4 cilinda 320, pa sam konto da nije novi motor ubacen, jer ovaj djeluje ko a nije puno preso bas...

a nema talijana triza...ma nemoze se tome ni pric...znam sta mi je reko da ima, al ne vidi se...bukvalno se probijas kroz sikaru i jedno po jedno auto izvlacis, tako da neznam ni sta ima iza kuce...ajd kasnije cu par slicica stavit..
 
Član
Što ti je BMW, stoji 5 godina, samo ga dobro operi i vozi :D

Stvarno čini mi se da je u dobrom stanju samo ga treba dooobro oprati pa da se vidi, i dobro pretamburati sve gumice i crijeva i tako to da nije otišlo od stajanja.. Ubo si u sridu
 
Schumi je napisao(la):
Što ti je BMW, stoji 5 godina, samo ga dobro operi i vozi :D

Stvarno čini mi se da je u dobrom stanju samo ga treba dooobro oprati pa da se vidi, i dobro pretamburati sve gumice i crijeva i tako to da nije otišlo od stajanja.. Ubo si u sridu

vidicemo...dva crijeva sam zamijenio ono da ga upalim...samo da vidim ocel...sad dok skontam kako da ga do beca doslepam...skupa je austrija brate al skroz...i vjeruj mi i ja jedva cekam da ga operem pa da vidim, mada vjeruj ovo automatska praona nema boga da ce oprat...valja bit kreativan...
 
evo jos slika od te zalosti...stvarno za dijelova klasika ima...al eto uspio sam nagovorit gazdu da financira restauraciju, pa da sredimo bar ovog jednog land rovera i jedno ovo vatrogasno, te da se osposobi ovaj Senator koji je zdrav u principu, jer ima dijelova od ova dva sto su u supi...znaci bit ce dijelova i na prodaju...ma samo da ih ne pobaca...

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150212038005939.310735.513355938
 
eee jarane, pa o cem se radi zapravo ovdje, ko je vlasnik svega ovog, zasto su ovako baceni i zaboravljeni, bas me zanima jbg.

A Bimmer je kako reko na fejsu pravi win, njega obavezno uzmi sebi.
 
Top