KUPUJEM ZVUCNIKE

KUPUJEM ZVUCNIKE

Član
Pozdrav forumasi trazim zvucnike za vrata za svoju VW BORU a i dasku bih nazad isjeko ako treba za kakve dobre zvucnike ako imate kakvih zvucnika ili znate gdje bih mogao nabavit javite mi hvala unaprijed
 
Početnik
nino46 je napisao(la):
Pozdrav forumasi trazim zvucnike za vrata za svoju VW BORU a i dasku bih nazad isjeko ako treba za kakve dobre zvucnike ako imate kakvih zvucnika ili znate gdje bih mogao nabavit javite mi hvala unaprijed

Drug ako si kad cuo za web stranicu Pik.ba fino udjes tu i ukucas zvucnici i nadjes...:D Pozzz... ;)
 
G2_1.6B je napisao(la):
nino46 je napisao(la):
Pozdrav forumasi trazim zvucnike za vrata za svoju VW BORU a i dasku bih nazad isjeko ako treba za kakve dobre zvucnike ako imate kakvih zvucnika ili znate gdje bih mogao nabavit javite mi hvala unaprijed

Drug ako si kad cuo za web stranicu Pik.ba fino udjes tu i ukucas zvucnici i nadjes...:D Pozzz... ;)

da vecinom smeca..... bez uvrede, zna biti i dobrih ali i kostaju,,,,


ako hoces nove i dobre, caraudio.ba, kontaktiraj clana muha i rijeseno.....;)
 
Član
HEHE HVALA BA INFO A PIK.je cudo znam za pik tu sam pravo aktivan naso sam zvucnike kupio sma TAKO DA MOZE LOCK
 
Član
Javi se muhi www.caraudio.ba, bolan pusti se tamo tih, momak provjeren, dobro radi, jeftin sta vise hoces... Sve na jednom mjestu, poslusaj me ;)
 
Top