KUPUJEM PREDNJE UNUTRASNJE BLATOBRANE GOLF 4

KUPUJEM PREDNJE UNUTRASNJE BLATOBRANE GOLF 4

Član
Kupujem oba prednja blatobrana unutrasnja ona plasticna,
Moraju da budu u dobrom stanju bez napuklina ili lomova..
ponude na pp i hitno je :D

takodje kupujem prednji amortizer lijevi za G4 moze i polovan jer je moj pustio ulje :)
 
Član
ima to ovjde kod nas novo, ja skoro uzimao jedan unutrasnji baltobran, nov je bio oko 30-40 KM
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ima to ovjde kod nas novo, ja skoro uzimao jedan unutrasnji baltobran, nov je bio oko 30-40 KM

Kako se uklopi?

EDIT: Što se tiče ovakvih stvarčica ja uvijek preferiram i polovno i skuplje originalno, nego novo fušersko pa da ne može da se uklopi, moraš nove rupe bušiti.
 
Član
pa da ti iskreno kazem bilo je natezanja, zadnje dvije rupe mi se nisu poklopile, i onda bilo je malo viska plastike sa strane gdje dodje intercooler, malo ga sasijecem skalperom i onda je super ispalo.
Skupe ove stvarcice nove a da budu original, ovaj unutrasnji je kako se sjecam u ovlastenom preko 100 KM a plastika ispod motora 399 KM ta ista plastika kod ovog cike 100 KM
 
Član
evo naso sam sad na pik.u 23km komad novi :O
a kako ce se uklopiti neznam,posto to nije original dijo vjerovatno ce biti nazezanja,ali ja msm da ce fino sjesti :)
http://autocentarmx.pik.ba/
 
Član
CaFa je napisao(la):
evo naso sam sad na pik.u 23km komad novi :O
a kako ce se uklopiti neznam,posto to nije original dijo vjerovatno ce biti nazezanja,ali ja msm da ce fino sjesti :)
http://autocentarmx.pik.ba/

Vidjećeš o čemu sam pričao. Srećno.
 
Član
[
Vidjećeš o čemu sam pričao. Srećno.
[/quote]

Nisam jos nista porucio,otici cu obici neke otpade prvo da vidim kakvo je stanje sa cijenama,jer mi nije hitno ovo,ali me nervira sto su moji pukli pa branik nemogu dobro fixirati :)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
orig unutrasnje blatobrane je bas tesko naci, nekad se zapitam da li trazim 3,2 v6
ili obicni komadic plastike :lol:

Jest vala bas ko da trazim V6,a i ove sto nadjes cijene su uf uf ko da su od zlata pravljeni :O
al nace se valjda nesto da valja :D
 
ja danas u kiseljaku trazio autootpad buzuk, nemnaju ni oni
ima momak iz sarjeva nove kaze 15km po komadu, ako hoces broj javi an pm da ti poslajem,,
kazu svi ad ne valjaju ni bogu ni narodu, nekvalitetni pucaju alko
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja danas u kiseljaku trazio autootpad buzuk, nemnaju ni oni
ima momak iz sarjeva nove kaze 15km po komadu, ako hoces broj javi an pm da ti poslajem,,
kazu svi ad ne valjaju ni bogu ni narodu, nekvalitetni pucaju alko

moze ajd cuj se sa njim i ako mozes vidi kakvi su,ako pucaju ili slab kvalitet onda radije nebi ni uzimao :D
javi u pp
 
Top