Kupujem gume 195/65 R15

Kupujem gume 195/65 R15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle kupujem gume navedenih dimenzija sve ponude dobro došle.
Znaci zaiunteresovan sam samo za zimske gume 195/65 R15 ili 185/65 R15;)
 
Član
Merrro je napisao(la):
Dakle kupujem gume navedenih dimenzija sve ponude dobro došle.
Znaci zaiunteresovan sam samo za zimske gume 195/65 R15 ili 185/65 R15;)

http://www.bhtuning.com/p-nove-4-zimske-gume-t-48433.html

dao bi ih za 200 km sve 4 "nove"
 
Početnik
druze imas na jelahu firmu radi protekt,extraaa gume,nakon zavrsene obrade testiraju gume na 12 bara a mi ih pusemo na 1.8 ili 2.0,sad ti je jasno koliko su sigurne,a uostalom i nemas neki strah jer se zimi brzo nevozi,ako mislis da nisu dobre poslat cu ti ja snimak gdje golf V uzlazi na vlasicu uz stazu nekih 80-tak metara,i poslat cu ti broj,cijena sve 4 gume je bila 300km,i potrosene gume skinu fakticki pa do zica pa onda lijepe novi sloj p aonda u kalup,znaci nenarezuju na istroseni sloj sto je po meni sigurno i dobro....znaci 300km 4 extra gume..dobit ces br i ostali info u toku dana..pozz
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
druze imas na jelahu firmu radi protekt,extraaa gume,nakon zavrsene obrade testiraju gume na 12 bara a mi ih pusemo na 1.8 ili 2.0,sad ti je jasno koliko su sigurne,a uostalom i nemas neki strah jer se zimi brzo nevozi,ako mislis da nisu dobre poslat cu ti ja snimak gdje golf V uzlazi na vlasicu uz stazu nekih 80-tak metara,i poslat cu ti broj,cijena sve 4 gume je bila 300km,i potrosene gume skinu fakticki pa do zica pa onda lijepe novi sloj p aonda u kalup,znaci nenarezuju na istroseni sloj sto je po meni sigurno i dobro....znaci 300km 4 extra gume..dobit ces br i ostali info u toku dana..pozz

Pa nije ni to lose, hvala na info ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top