Kupujem delove za Corrada

Kupujem delove za Corrada

Član
Potrebni su mi delovi limarije i neki detalji u enterijeru, mada je sada prioritet naci vozaceva vrata, prag sa podom, prednji levi blatobran i levi far...
Ima jos detalja koji bi mi trebali ali ovo je za sada osnovno....
 
Član
ma znam al su ljudi teski i lupaju cene...uglavnom hvala, otici cu tamo sutra, stisnucu zube :D
 
Član
deez je napisao(la):
ma znam al su ljudi teski i lupaju cene...uglavnom hvala, otici cu tamo sutra, stisnucu zube :D

Zavisi na koga naletiš, imaju dvojica s dužom kosom, ako naletiš na ovog jednog nećeš ništa završiti... A drugi je prijatan. :icon_smile:

Ja jednom ostao u kvaru, otišla mi ona mala plastična polugica za brzine, i ja nisam ni pitao "izvinite jel imate,...." kaže ovaj "nemamo" :icon_question:

:lol:
 
Član
Ma jarane memli im trava ja isao u subotu nes trazio ma samo sto me ne grle , a ljetos sam isto tako nes trazio kosta mozd 50 KM oni mi rekli 400KM,
 
Član
e jbg ja ti imam sve za desnu stranu :icon_sad:
reci sta ti treba od unutrasnjosti mozda imam
 
Član
auto je dobio po levoj strani... zato trazim vrata i krilo
Corrado je momacki zapusten pa ce potrepstine iz enterijera malo kasnije doci na red, ali eto, ne radi mu rucica za podizanje desnog stakla, usmerivaci grejanja/hladjenja, tacnije sve one resetke su slomljene... Kada to dodje na red definitivno cu da ti se obratim.

Hvala na svim informacijama!
 
Top