Kupovina vozila =)

Kupovina vozila =)

Član
gaga je napisao(la):
ne mozes ostvarit povrat MwST(19%) na rabljeno vozilo, moglo bi da smo clanica EU...;)
da smo clanica, moglo bi al opet samo od firme koja ti moze izdati racun za kupljeno...

Kako si ti mislio vratit porez?

Mislim da su i ovdje na forumu pisali o tome, pretrazi malo forum ;)

evo ga prva danas pametna u ovoj temi koja me uputila negdje a ne u crnjak =) kolega hvala na informaciji ali opet i sa 9000e mogu se nositi da tesko ali mogu =) Hvala punooooooo :cool::cool::cool::cool:
 
dzenan90 je napisao(la):
hahahah Dobro svako ima pravo na misljenje ali vala rado bi ovoga u svabiji sa 220 000 na satu nego nekog ovdje sa 100 000 na satu i kao pricom izgubio je servisnu =) :lol::lol::lol:
Bosna je skroz odvojena prica...
Svako ima pravo na svoje misljenje al ja bih radije vozao 1.9TDI sa pristojnom opremom i malo km nego GT-a sa kozom i dsg-om koji malkice dimi, a mjenjac prebaca u N iz cista mira. :lol::lol::lol:
 
Član
powerstrip je napisao(la):
dzenan90 je napisao(la):
hahahah Dobro svako ima pravo na misljenje ali vala rado bi ovoga u svabiji sa 220 000 na satu nego nekog ovdje sa 100 000 na satu i kao pricom izgubio je servisnu =) :lol::lol::lol:
Bosna je skroz odvojena prica...
Svako ima pravo na svoje misljenje al ja bih radije vozao 1.9TDI sa pristojnom opremom i malo km nego GT-a sa kozom i dsg-om koji malkice dimi, a mjenjac prebaca u N iz cista mira. :lol::lol::lol:

Brate hvala ti puno sto se tice tvoji komentara nisu prikladni jbg po meni vise vjerujem svabu da odrzava auto neko nekom bosancu i hercegovcu koji ceka 2 servis da mu se upali da bi ga uradio a za to i postoje mehanicarske radnje da bi se pravilo nesto jel da ???? Zato ti svog posla molim te =) A u mojoj firmi postoji 5 140KS do duse sa mjenjacem koji ti kudis i 450 000 na satu i ide jos kao da nije nagazila 100 000 al et drago mi je da imam sa nekim raspravljati o temi =) Hvala ti sto postojis da se prepiremo..... A i onako tvoji glupi komentari nece odlucit sta cu ja uradit sa svojim novcem a sta ne =) :cool::cool::cool:
 
Član
http://www.bhtuning.com/uvoz-automobila-t-43187.html

evo ti procitaj sta ti je MTR napisao...

sve ti zavisi od auta do auta, da li je moguce uraditi sta oko poreza ;)
 
dzenan90 je napisao(la):
Brate hvala ti puno sto se tice tvoji komentara nisu prikladni jbg po meni vise vjerujem svabu da odrzava auto neko nekom bosancu i hercegovcu koji ceka 2 servis da mu se upali da bi ga uradio a za to i postoje mehanicarske radnje da bi se pravilo nesto jel da ???? Zato ti svog posla molim te =) A u mojoj firmi postoji 5 140KS do duse sa mjenjacem koji ti kudis i 450 000 na satu i ide jos kao da nije nagazila 100 000 al et drago mi je da imam sa nekim raspravljati o temi =) Hvala ti sto postojis da se prepiremo..... A i onako tvoji glupi komentari nece odlucit sta cu ja uradit sa svojim novcem a sta ne =) :cool::cool::cool:
Ono sto ti hocu reci je da imas malo para da kupis dobrog GT-a, to je sve.
Puno srece ti zelim u kupovini.:icon_smile:
 
Član
powerstrip je napisao(la):
dzenan90 je napisao(la):
Brate hvala ti puno sto se tice tvoji komentara nisu prikladni jbg po meni vise vjerujem svabu da odrzava auto neko nekom bosancu i hercegovcu koji ceka 2 servis da mu se upali da bi ga uradio a za to i postoje mehanicarske radnje da bi se pravilo nesto jel da ???? Zato ti svog posla molim te =) A u mojoj firmi postoji 5 140KS do duse sa mjenjacem koji ti kudis i 450 000 na satu i ide jos kao da nije nagazila 100 000 al et drago mi je da imam sa nekim raspravljati o temi =) Hvala ti sto postojis da se prepiremo..... A i onako tvoji glupi komentari nece odlucit sta cu ja uradit sa svojim novcem a sta ne =) :cool::cool::cool:
Ono sto ti hocu reci je da imas malo para da kupis dobrog GT-a, to je sve.
Puno srece ti zelim u kupovini.:icon_smile:

brate ti ocito nemas pameti =) =) =) =) goworim ti da imam 20000 KM za auto samo a vjeruj za 10 000Eura lako mogu naci GT- dobrog =) :cool:
 
dzenan90 je napisao(la):
brate ti ocito nemas pameti =) =) =) =) goworim ti da imam 20000 KM za auto samo a vjeruj za 10 000Eura lako mogu naci GT- dobrog =) :cool:
Uvrede nisu potrebne...
Ja procitah na pocetku teme se spominjalo da ces nesto traziti za 7000E, ali ako imas 10k to je odlicno.
 
Top