Kupovina STILA 1.9JTD 16v

Kupovina STILA 1.9JTD 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se tice motora 1.9 16V od 140 KS to je po meni bas dobar motor. Prima gas bas dobro.
Sa njim generalno, sto se tice masine nebi trebao da imas problema.
Ono sto sa ja nanjima primjetio je:
- da nekad crkne neki grijac (nista strasno, auto pali i sa 3 grijacana -20),
- da te EGR ventil pocne sezati,
- da nekad gubi snagu iz druge u tercu brzinu (zbog loseg MAF-a ili supljih crijeva turba).

Sto se tice struje tu su po meni modeli poslije 2004. godine malo bolji i manje osjetljiviji na struju.
El. servo im je bas kvalitetan i rijetko crkne. Airbag sistem je manje osjetljiv na pomjeranje sjedista nego prva verzije Stila.
 
Član
alfa156sarajevo je napisao(la):
Sto se tice motora 1.9 16V od 140 KS to je po meni bas dobar motor. Prima gas bas dobro.
Sa njim generalno, sto se tice masine nebi trebao da imas problema.
Ono sto sa ja nanjima primjetio je:
- da nekad crkne neki grijac (nista strasno, auto pali i sa 3 grijacana -20),
- da te EGR ventil pocne sezati,
- da nekad gubi snagu iz druge u tercu brzinu (zbog loseg MAF-a ili supljih crijeva turba).

Sto se tice struje tu su po meni modeli poslije 2004. godine malo bolji i manje osjetljiviji na struju.
El. servo im je bas kvalitetan i rijetko crkne. Airbag sistem je manje osjetljiv na pomjeranje sjedista nego prva verzije Stila.

:D LEPO NAPISANO :D
To sto si nabrojao i nisu neki kvarovi da bi trebo lupati glavu,a sto se tice EGR.a ja bi to odma rjesio trajno :D
 
Član
CaFa je napisao(la):
alfa156sarajevo je napisao(la):
Sto se tice motora 1.9 16V od 140 KS to je po meni bas dobar motor. Prima gas bas dobro.
Sa njim generalno, sto se tice masine nebi trebao da imas problema.
Ono sto sa ja nanjima primjetio je:
- da nekad crkne neki grijac (nista strasno, auto pali i sa 3 grijacana -20),
- da te EGR ventil pocne sezati,
- da nekad gubi snagu iz druge u tercu brzinu (zbog loseg MAF-a ili supljih crijeva turba).

Sto se tice struje tu su po meni modeli poslije 2004. godine malo bolji i manje osjetljiviji na struju.
El. servo im je bas kvalitetan i rijetko crkne. Airbag sistem je manje osjetljiv na pomjeranje sjedista nego prva verzije Stila.

:D LEPO NAPISANO :D
To sto si nabrojao i nisu neki kvarovi da bi trebo lupati glavu,a sto se tice EGR.a ja bi to odma rjesio trajno :D
Vjerujem da znas da na multijetu EGR kad zatvoris limom javlja gresku i mora se softverski izgasiti a to i nije jeftino tako da imaj na umu.a kad gasis softverski mozes i cipati u men je dosao preradjen sa nekim podloskama vidio sam kad sam ga cistio.
 
Član
Evo ti vrhunski stilo http://www.autolijanovici.com/index.php?option=com_content&task=view&id=476&Itemid=266
 
Član
Yellow je napisao(la):
Evo ti vrhunski stilo http://www.autolijanovici.com/index.php?option=com_content&task=view&id=476&Itemid=266

Nema sta stvarno je vrh,predobar,ali malo mu je cijena poveca :)
 
BHT Ovisnik
ovaj stilo sto je kolega yellow postavio sigurno vrijedi te novce vjerujete,znam auto,auto je bukvalno novo,na njemu je sve moguce izmjenjano sto tu i ne pise,tko ovo vozilo uzme nece se pokajati,a uz to i mlad je i to treba gledati,po meni je ovo jeftino koliko vozilo vrijedi,sumnjam da se moze naci bolje u nas;)
 
Član
Možemo mi raspravljat o cijeni ovog Stila do sutra, ali jbg ako neznaš sve o autu, malo je glupo komentirati bilo šta.

Col3 je dobro napisao... i ja znam tko ga voza i kako je održavano.... tako da....

A i o cijeni se pretpostavljam da razgovarati, tako da ako hoćeš broj mogu ti ga poslati....
 
BHT Ovisnik
koliko znam da je to direktor autokuce lijanovica osobno vozao,ili tako nesto,tako da je auto maximalno ocuvano,sad zavisi sta trazis,da se namiris sa dobrim autom,ili jeftinije da prođes skuplje:icon_biggrin:
 
Član
Yellow je napisao(la):
Možemo mi raspravljat o cijeni ovog Stila do sutra, ali jbg ako neznaš sve o autu, malo je glupo komentirati bilo šta.

Col3 je dobro napisao... i ja znam tko ga voza i kako je održavano.... tako da....

A i o cijeni se pretpostavljam da razgovarati, tako da ako hoćeš broj mogu ti ga poslati....

Zezancija, nije cijena uopće pretjerana;) Ima golfova četvorki bez klime za ovoliko para:D
 
Član
:cool::cool:
hehe... znam da vrijedi to auto svake pare, nego nemam ja toliko para da bi mogao gledati sad nesto preko 10 000 km :))) o tome se radi :)

A logicno da mi pare nisu problem,bez razmisljanja bih ga uzeo :icon_sad:
 
Član
Pola stvari sto je navedeno da ovaj stilo posjeduje posjeduje i svaki drugi znaci nista exkluzivno niti je dodatna oprema :icon_rolleyes: + sto fale alu felge, fabricka navigacija i jos sto sta ...realno cijena mu treba biti nekih 10 000 max
Radije bi abartha kupio pa plin ugradio :icon_smile: barem imam full opremu i jaku masinu a cijena im je 8-9 000
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top