Kupovina prvog auta Ford Focus 2002. god

Kupovina prvog auta Ford Focus 2002. god

Član
Samo polako, ja sam se ovog forda, samo malo starijeg navozao. 1.8 TD motor je bio, 2001. godina. Osim potrosnog materijala nista nije drugo trebalo da se mijenja. Imao je jedino peh na alternator, dva puta se kvario, uzeli nam puno para na popravku i na kraju odem prema Jelahu tamo i uzmem polovan alternator i zavrsim posao. Auto je za svaku pohvalu, motor dobar, dobro vuce, nije neki potrosac, barem ovaj moj. Sve zavisi opet kako ga vozis. Udobnost na nivou. Sve preporuke! Istina da ga je malo teze prodati al ja sam svoj uspio u 7 dana prodat... Opet sve zavisi. Ako je s pedigreom odrzavan, sve se da prodat. Pozdrav.
 
Član
buki_pit je napisao(la):
Jutros isao pogledati auto, znaci prvo neka lola ga voza poštar nekakav prvo je petljao kao da je na poslo pa ne moze izaci i pitam ga gdje je auto da ga ja vec pogledam malo vizuelno kaze kod poste i ja obilazio sve moguce parkinge oko poste i u sklopu poste nigdje auta tog, isao po onim selima tamo trazio lika nema ga... kad nakon sto smo se izvozali po ilijasu zove da se nadjemo hajde odemo... kad imam sta vidjeti prvo sto sam vidio hauba ulegla prednji dio, desni blatobran druga boja ne slaze se boja onda fuge nisu ok nikako cak kako su se suvozaceva vrata otvarala prilikom sudara vjerovatno ivice udubljene iskrivljene, lijevi blatobran nabijen prema vozacevim vratima, otovorim haubu prednji trap desni nesta neko vario pa neku glet masu stavljao, pogledam odozdo auto na parkingu znaci vidim desni blatobran vezicavam pricvrscen :O hajde obidjem nazad auto vidim karambolka ne lezi dobro ja otvorim gepek zavratim malo tapacirung kad imam sta vidjeti zadnji kraj sve iskitovano. reko pasa auto nije za nas nema potreba da sta dalje pricamo vozdra

pa druze imal sta na njemu da valja,haha,na slikama izgleda prostojno
 
Član
tictac je napisao(la):
buki_pit je napisao(la):
Jutros isao pogledati auto, znaci prvo neka lola ga voza poštar nekakav prvo je petljao kao da je na poslo pa ne moze izaci i pitam ga gdje je auto da ga ja vec pogledam malo vizuelno kaze kod poste i ja obilazio sve moguce parkinge oko poste i u sklopu poste nigdje auta tog, isao po onim selima tamo trazio lika nema ga... kad nakon sto smo se izvozali po ilijasu zove da se nadjemo hajde odemo... kad imam sta vidjeti prvo sto sam vidio hauba ulegla prednji dio, desni blatobran druga boja ne slaze se boja onda fuge nisu ok nikako cak kako su se suvozaceva vrata otvarala prilikom sudara vjerovatno ivice udubljene iskrivljene, lijevi blatobran nabijen prema vozacevim vratima, otovorim haubu prednji trap desni nesta neko vario pa neku glet masu stavljao, pogledam odozdo auto na parkingu znaci vidim desni blatobran vezicavam pricvrscen :O hajde obidjem nazad auto vidim karambolka ne lezi dobro ja otvorim gepek zavratim malo tapacirung kad imam sta vidjeti zadnji kraj sve iskitovano. reko pasa auto nije za nas nema potreba da sta dalje pricamo vozdra

pa druze imal sta na njemu da valja,haha,na slikama izgleda prostojno
kazem u kakvom je stanju auto i one funkcije kod volana sto imaju za kastofon i to ne radi kada smo ga upitali sto ne radi, on je samo odgovorio takog sam ga ja dobio iz njemacke, sta god sam ga pitao sto je ovo ovako on samo govorio takvog sam ga dobio iz njemcke ... imal servisnu takog ga dobio iz njemacke, sta je sa haubom jel udaran ne znam takvog ga dobio iz njemacke :D vise poludio bio :icon_mad:
 
Top