kupovina novog auta

kupovina novog auta

Covjek je rekao koliko ce imati para i to kad proda svoje auto, a vi stalno protegni se jos malo i uzmi ovo.. i najgluplja je moguca stvar kupiti auto dati i zadnju marku i onda se nema ni za kifle a dobro se zna da se u svako treba uloziti bar 500KM da se dovede u red...
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Ili protegni se jos malo i prodam ti ja golfa 4 sdi 2003 godiste za male pare :D
Iz iskustva govorim od sdi-a stvarno nema stedljivijeg motora,smijesno pricat kako malo trosi,a i neide nesto lose.Jam sam na svom izvadio katalizator,isporto glavu i usisnu ocistio i sl,ugl sad ima fine performanse u odnosu na fabricke ;)

buraz tdi za 10 000, pa ti vidi sad;)

Brate da ih ima i za 10km svako ima pravo staviti cijenu koju zeli,npr moj je sad 13 000km :lol:
Mozda nisi vidio ovog gospodina :D na kraju prve recenice u prvom postu mom. :D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Ili protegni se jos malo i prodam ti ja golfa 4 sdi 2003 godiste za male pare :D
Iz iskustva govorim od sdi-a stvarno nema stedljivijeg motora,smijesno pricat kako malo trosi,a i neide nesto lose.Jam sam na svom izvadio katalizator,isporto glavu i usisnu ocistio i sl,ugl sad ima fine performanse u odnosu na fabricke ;)

buraz tdi za 10 000, pa ti vidi sad;)

Brate da ih ima i za 10km svako ima pravo staviti cijenu koju zeli,npr moj je sad 13 000km :lol:
Mozda nisi vidio ovog gospodina :D na kraju prve recenice u prvom postu mom. :D

vidio sam, nego sam samo htio da vidim jesil stvarno ozbiljan
evo kolega zeko je neki dan prodao svoju cetvorku, 2003 god, extra oprema, tdi motor
imat ces je prilike vidjeti kod nas u gradu, izmamit ce ti pogled definitivno
cijena je bila 9800
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Ili protegni se jos malo i prodam ti ja golfa 4 sdi 2003 godiste za male pare :D
Iz iskustva govorim od sdi-a stvarno nema stedljivijeg motora,smijesno pricat kako malo trosi,a i neide nesto lose.Jam sam na svom izvadio katalizator,isporto glavu i usisnu ocistio i sl,ugl sad ima fine performanse u odnosu na fabricke ;)

buraz tdi za 10 000, pa ti vidi sad;)

Brate da ih ima i za 10km svako ima pravo staviti cijenu koju zeli,npr moj je sad 13 000km :lol:
Mozda nisi vidio ovog gospodina :D na kraju prve recenice u prvom postu mom. :D

vidio sam, nego sam samo htio da vidim jesil stvarno ozbiljan
evo kolega zeko je neki dan prodao svoju cetvorku, 2003 god, extra oprema, tdi motor
imat ces je prilike vidjeti kod nas u gradu, izmamit ce ti pogled definitivno
cijena je bila 9800

Jos ce cijene spast vjeruj kako ide kriza.
A ja svoju i necu prodavati jer je ostavljam sebi zato sto mi je isplativa zbog odrzavanja i potrosnje.A zadovoljan sam snjom.A i za nedaj Boze lakse cu nju prodati nego neko vece auto ako dodje vrijeme za toga ;)
 
Član
Za te pare samo tdi trazi de ba stace ti punto stace svjet pricati golf 4 je auto ispravi naslov na drugog auta.:D
A sdi je zakon ja sam jednog vozio i ima zelju da ide ali ga muci 50kw al je bio zivahan ipak ne brz kao punto 1.3 ali sa bolji odazivom na gas;)
Za 30 km uzmes gajbu pive i nalijes rezervar i dobar ti;)
 
Član
moj savjet peugeot 206 1.4 hdi, dobri motori mozes naci cak i 2004-2005 godiste za te pare..ili ako bas zelis tdi onda preporuka za ibizu :cool:
 
Dzoni3 je napisao(la):
Mozes uzeti i punta 2 JTD , SDI nije los motor jeste da nema neku snagu preveliku . koliko para toliko i muzike ,
Znaci samo ti dizel odgovara ?
da samo dizel


OggyBoy je napisao(la):
Šta reći i kakvu posluku porati čovjeku koji ima oko 7.500KM i vidi da je Golf 3 pravi izbor za te pare:icon_question:
Da li uopšte ima potrebe da dobiješ koji savjet:icon_question:

nisam rekao da bih toliko dao za golf 3 ali rekao sam mogao bih toliko izdvojiti za auto...a golf 3 se moze naci do 5000 KM dobar dizel

milanelo je napisao(la):
Covjek je rekao koliko ce imati para i to kad proda svoje auto, a vi stalno protegni se jos malo i uzmi ovo.. i najgluplja je moguca stvar kupiti auto dati i zadnju marku i onda se nema ni za kifle a dobro se zna da se u svako treba uloziti bar 500KM da se dovede u red...

bas tako,zato sam postavio temu a jos nisam 100% odlucio da li da odmah prodajem svoje auto...mozda sacekam skupim jos love pa onda kupim nekog tdi-a
treba uz auto uvijek imati minimum 1000 KM

golf2 je napisao(la):
moj savjet peugeot 206 1.4 hdi, dobri motori mozes naci cak i 2004-2005 godiste za te pare..ili ako bas zelis tdi onda preporuka za ibizu :cool:

zar su se peugeot hdi motori dobro pokazali?
ja sam cuo da benzinci nisu losi ali dizeli nisu bas nesto....
 
Član
moj savjet peugeot 206 1.4 hdi, dobri motori mozes naci cak i 2004-2005 godiste za te pare..ili ako bas zelis tdi onda preporuka za ibizu :cool:
[/quote]

zar su se peugeot hdi motori dobro pokazali?
ja sam cuo da benzinci nisu losi ali dizeli nisu bas nesto....
[/quote]

u mene je 1.4 HDI evo vec je 2 godine kod mene na motoru nikad nista nije otislo samo redovno odrzavanje, malo trosi 4-5 litara, ja sa pola rezervara (25 litara) predjem 5oo-600 km vecinom gradske voznje
 
Član
Hdi motori su odlicni pogotovo 2.0 al opet sve zavisi u kojem je modelu auta koji motor, ja nebi puno razmisljo uzeo bi 1.4 hdi ako ces malu potrosnju...
 
Član
ima par dana trazim bas neko auto do tih para sa jednim drugom..
ti peugeoti su dobri i mogu se naci do tih para..
imas jos focuse,astre,mozda i koju cetvorku ali dvoja vrata,i tako to..
ali golfa3 nebi ja ipak je starije ;)
 
Član
menso206 je napisao(la):
moj savjet peugeot 206 1.4 hdi, dobri motori mozes naci cak i 2004-2005 godiste za te pare..ili ako bas zelis tdi onda preporuka za ibizu :cool:

zar su se peugeot hdi motori dobro pokazali?
ja sam cuo da benzinci nisu losi ali dizeli nisu bas nesto....
[/quote]

u mene je 1.4 HDI evo vec je 2 godine kod mene na motoru nikad nista nije otislo samo redovno odrzavanje, malo trosi 4-5 litara, ja sa pola rezervara (25 litara) predjem 5oo-600 km vecinom gradske voznje
[/quote]

:lol::lol:

Šta ima brato?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
moj savjet peugeot 206 1.4 hdi, dobri motori mozes naci cak i 2004-2005 godiste za te pare..ili ako bas zelis tdi onda preporuka za ibizu :cool:

zar su se peugeot hdi motori dobro pokazali?
ja sam cuo da benzinci nisu losi ali dizeli nisu bas nesto....

u mene je 1.4 HDI evo vec je 2 godine kod mene na motoru nikad nista nije otislo samo redovno odrzavanje, malo trosi 4-5 litara, ja sa pola rezervara (25 litara) predjem 5oo-600 km vecinom gradske voznje
[/quote]

:lol::lol:

Šta ima brato?
[/quote]
nema nista samo kazem da trosi 4 5 litara izracunaj.. a to gradske voznje mislim na nas grad nema semafora nema stajanja sve je lagana voznja
 
Top