Kupovina graficke

Kupovina graficke

ovo je istina sto se tice PDV-a ali ja sam od njih narucivao i dobio sve po cijenama bez PDV-a ali jesam zato imo jarana koi drzi servis pa preko njega sam i narucivao tako ako i ti imas koga isplati se ;)
 
Neam jarana koji radi u Genelecu :) ma nista, zajebi to, razlika bogte 50 km Osijek/Tuzla, jedino sto bi mogo curu povest da ona kupi pa da kasnije trazi povrat poreza, al nista to, dzabe se peglat.
Hvala svima i tema nije cijene i pdv nego koju grafu kupit ;)
 
Član
Ja ti lijepo kazem javi se onom liku. Cijena ti je negdje kao u Osijeku, i dodje ti na vrata. Platis dostavu 8 kema
 
Cuo sam se sa likom, cijene su da, iste kao i u Os, grafa ova konkretno mu je samo 5 km skuplja. vidjet cu, malo mi je to zeznuto samo u slucaju kvara sta onda, saljem njemu na adresu na popravak il?

uglavnom, vidjet cu ako bude htio uzet sta u racun, imam nekih starih komponenti pazarit cu onda kod njega sigurno.
 
Član
ostatak konfiguracije ti neće iskoristiti 6770 a kamol jače pa se ne moraš previše ni trošiti ,
6770 mjera ko šta sam ti već reko :cool:
 
hvala svima, al odustao sam, 240 je previse, za tu lovu uzmem Alpine-ove komponetne G type zvucnike i jos mi ostane 50ka za neke druge radnje, a tako ce i bit, ovih dana zovem Muhu ;)


izvinte svi na uzaludnom peglanju, al et, pun sam tih prenosa :D
 
Top