Kupovina golfa 5

Kupovina golfa 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kAcA je napisao(la):
Pa ako je servisna i falsifikovana u servisu ne vidim nacin kako bi uporedio?

VIN ili ti ga broj sasije rijesava taj problem, vidi se sve koji su servisi radjeni, kad i sta, naravno ako su radjeni u ovlastenom
 
Član
Interesuje me sledeće kako su se pokazli 2.0 motori, inače pucam na 1.9 al imam ponudu za 2.0tdi sportline,

Koju potrošnju goriva mogu očekivati, jel održavanje šta skuplje od 1.9 i kako su se inače pokazali ovi motori, vozilo nije prešlo puno 70 000..
 
Član
Golf 5 je dobro auto,ali to sto ti trazis neces naci ispod 19 hiljada,ja sam imao 4 5-ice.Sad ovu sto sam kupio ona je 2006 godina 1.9 77KW 6 brzina ima dosta opreme presla 140 000 orginal ali izasla me 20 000 okruglo.Pa ti vidi
 
Član
ovako, ja koga god sam pitao sto vozi 2.0 tdi nema nikakvih problema, naravno uz redovno odrzavanje!! 1.9 tdi je slabiji i time naravno manje podlozan kvarovima, dijelovi jeftinij, servis jeftiniji, kod 2.0 skuplji, meni je iskreno nakon sto sam probo 2.0 zao sto ga nisam uzeo, dakle ako ti nije toliko do brzine mada je i 1.9 ko metak pogotovo chipan onda njega, ako bas volis stisnut 2.0 je za tebe, samo to je prelud auto i treba znat suzdrzat se :) sta god da izaberes neces pogrijesit pozz
 
Član
O cifri od 20 000KM nemoj da sanjas jer to je stvarno zaj* koji sebi nakon godinu dana neces oprostitit.
Mislim kad vec gledas, obrati paznju na turbinu kod 2.0 tdI, da nije chipovan i slicn kur...i, oni svi stvarno solidno izgledaju sa vana, ali ispod auta se vidi koliko je on vozen i kako je vozen.
Obrati paznju prije svega na cijenu, pa potom vidi da nije odvaljivan odozdo, naravno da ima osnovno od opreme.
Jer samo pogledaj, ta petica koju je neko pomenuo za 12, sto mi je sumnjivo ali na danasnjem vremenu sve je moguce, ako nije udarana i toliko losa sa vana, nebi bio los izbor, jer i da joj se treba mijenjati par dijelova to te nece izaci ni blizu 8000KM, govorimo o razlici o kojoj su pisali neki clanovi.
Naravno da petica od 20 000km ce biti ocuvanija i sve to od vecine njih od 13-14-15 hiljada ali da li to toliko vrijedi???
Plati je 30 000KM i bice ti kao lampa, naravno, to je savjet onako bas na mjestu...
Mislim u ovom trenutku da skroz dobar auto mozes uzeti za 15000 i ni marke preko.
Cekaj, nekome ce iskrsnuti pa ce je morati dati, jer je ponuda velika a traznja mala i neko kome je stvarno potrebna lova ce spustati cijenu do besvjesti ne kontajuci da to nema veze sa prodajom.

Ti iskoristi ovo nevrijeme i ubodi dobar auto za sto manje para.
Ali opet, golf????
Dobro razmisli??
Za 15-16 hiljada, mozda i necesnaci nesto bolje, ali preko definitivno hoces.
Pogledaj kod mene kako mozes srediti jednu peticu, imam oglas.
 
Član
nema veze sto je auto chipovan..... u mene je chipovan pa je opet normalan... nema dobrog 2.0 tdia ispod 24 hiljada, ne racunam uvoz iz njemacke 350 milja presao itd..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top