Kupovina alfe 147 2.0 T Spark ?????

Kupovina alfe 147 2.0 T Spark ?????

MTR

Član
aj ne lupajte , svako se auto gazi nema veze to sa markama , pa na autoputu golf dvica parnja 150 - to mu je maksimala - zar to nije gazenje , jos trazi za njega 5 milja .
i svako auto je kvarljivo ako ga ne odrzavas redovno , normalno je da prevencija cuva od vecih kvarova.
ja sam jedno vrijeme imao na koristenju 156-icu 2,0TS , braco mila kako to auto ide , sto se mene tice upravljane-grom,lezanje-grom,kocnice-fenomenalne , potrosnja 8-18 , jbg kako je vozis tako i trosi . Ugodno se potjera sa BMW 325 , Mecke zaostaju , Passati -zdravo u retrovizoru
 
Član
Ako imas dovoljno novca da sipas uzimaj neces se pokajati, samo gledaj da nadjes alfu sa manuelnim mjenjacem;) Batali SS;)
Pusti suplje price alfa se kvari alfa ovo alfa ono, sve je to rekla kazala, uz pravilno i redovno odrzavanje mozes se sit navozati :icon_biggrin:
 
Član
i meni su rekli fiat se kvari losa elektronika...ako imas para da odrzavas... nista ti nece bit problem ;)
 
Član
Fiat krs! Alfa krsina! Samo vau ve... :lol::lol: Ta alfa je zvijer,ali budi spreman da se dobro pomucis oko prodaje! ;)
 
Top