kupovina akumulatora, TUZLA

kupovina akumulatora, TUZLA

Član
akumulator mi je rika, i kupio bi novi :).....nekad davno sam kupio u volanu nov akumulator i 3 puta ga vraco na reklamaciju, nemogu se sjetiti koje marke je bio....

eh da mi je sad da kupim neki pouzdan....eto napisite svoja iskustva i prijedloge

(punto HGT, ima ono kuciste znaci moze samo onaj mali akku 50/55 ampera)

;);)
 
Član
idi u Tuš i kupi sebi VARTU bit ces rahat godinama a i bices siguran 100% da si kupio original.....
 

OmO

Član
elvis_h je napisao(la):
idi u Tuš i kupi sebi VARTU bit ces rahat godinama a i bices siguran 100% da si kupio original.....

Tako je :D Ja imam vartin akumulator u hondi i stvarno dobro slusa ! :cool::cool:
 
Član
aj ne jebi ;) kupi VARTU ili TOPLU, ja ti imam iskustva i to puno sa svim mogucim akumulatorima (veliki vozni park u firmi) sve je zivo smece. Munja,Vesna,Power Hors,Tesla ma uzas zivi....
 
Član
Topla ti ima 2god garancije a mislim daj nesto oko 115KM 55ah nisam siguran a njihov servis je Viba ;)
 
Član
bosch silver - suhi moje preporuke :cool: cijenu nezz, ja sam kupio prije 2 god 75Ah i extra radi sve do danas bez inajmanjeg problemcica...
 
Član
ja sam uzeo white horse sa 3 god garancije (sa gelom) i evo 2 godina auto pali kao blesav s'tim da je u mene stilo prepun elektronike i bas zahtjeva dobar aku!
topla preporuka....
 
Član
i kod mene je ovaj sa gelom 60ampera white horse, platio sam ga prije 10ak mejseci 125-127 km tako nekako... a varta je nekih 150-160 te amperaze, koliko se mozes ispruziti.... a opet to zavisi kakve si nafake nekom se potrefi aku losh nekome dobar..
 
Član
kod mene bio varta oko 3 godine ..
a sad je topla cini mi se :icon_confused:
oko 2 godine vec, a cini mi se na omv-u da sam uzeo .. nije bilo nikakvih problema
 
http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=293&category_id=41&option=com_virtuemart&Itemid=41

Ma naruči Exxide i rahat ;)
 
Član
Topla obavezno. Prijatelj od mog starog se razumije oko tih stvari, covjek je testirao sve ove poznatije marke, jedina Topla daje ono sto kaze da daje, dakle amperaza, vjek trajanja, ostale marke sve lazu. Ovo je provjereno, necu ni sa kim ulaziti u raspravu. Topla akumulator je koristen 5 godina u Golf 3 TDI, pa vi vidite. Ja evo isto koristim u svom Peugeot 206, i zasad odlicno radi.
 
Top