Kupoprodajni ugovor.....

Kupoprodajni ugovor.....

Član
Oliver3 je napisao(la):
možda je kasno pitanje,ali nikad nije kasno:)!Nešto slično kao gore navedeno kupio sam auto od lika iz Sarajeva imam kupoprodajni ugovor,broj lične karte ali ne i kopiju lične,normalno saobraćajnu i vlasničku samo nemam kopiju lučne,e sad dali će biti kakvih problema prilikom registracije koja je za 20 dana???prijatelji su rekli da neće ali bih da čujem vaše mišljenje i iskustva???pozdrav


Kopija licne se vise ne radi...ja kad sam prodao auto prije 3-4 mjeseca lik gdje smo pravili kupoprodajni ugovor mi je rekao da su im strogo zabranili da kopiraju licne karte.
 
Član
jest retardiran taj sistem odjavljivana i prijavljivanja, koda ide u neku drugu zemlju a ne iz grada u grad u istoj drzavi, :icon_confused:
 
Član
BART je napisao(la):
jest retardiran taj sistem odjavljivana i prijavljivanja, koda ide u neku drugu zemlju a ne iz grada u grad u istoj drzavi, :icon_confused:

Dobro jutro, tako je oduvijek, retardi retardirani!:icon_mad:
 
Član
A neznam zašto bih ga odjavljivao kad su nove tablice???Valjda se samo ukuca novi vlasnik ili druga saobraćajna....:icon_confused:
 
Član
Pa moraš ga odjaviti iz evidencije PU gdje je auto registrovano, prijavljeno i prijaviti u onu PU ili CJB gdje si ti prijavljen po adresi stanovanja da se auto unese u njihovu evidenciju registrovanih vozila...tablice, ako su nove, ostaju, upišu se tvoji podaci u vlasnički list i dobijaš novu saobraćajnu dozvolu sa tvojim podacima...
 
Top