Kupnja polovnog auta u " Dva lava " i jedan kljuc ??

Kupnja polovnog auta u " Dva lava " i jedan kljuc ??

Član
a jesi li razmisljao da mozda taj gazda zna nekoga ili gazdu nipexa obzirom da je on jedini ovlasteni... mozda imaju dogovor ono tipa:''ako ti dode taj i taj s mojim autom, tako i tako '', kupovat auto iz neke jace firme a provjeravati u istom gradu nikada, jer svi se gazde znaju, mozda i kafu piju zajedno.... kad se malo logikom skonta...mozda je vraca kiilometraza, mozda bash kod njih... + jos su blizu jedni drugih..., po meni bolje privatno kupit auto, pogotov besparica sad... moze se naletiti samo treba pricekati,ne zalijetati se.
 
Član
Et onda

Ako znate nekoga da prodaje Golfa 5, po mogucnosti crnog 1.9 ili 2.0 TDI, do 160 000 da je presao, da je sve uredno i da ima servisnu knjigu, da je sa comfort opremom ( dvozonska klima, naslonjac za ruku, board comp, cd fabricki, senzori za kisu, grijaci sjedista, maglenke isl ) i da kosta do 17 000 km javite mi molim vas...
 
Član
MrShadow je napisao(la):
Et onda

Ako znate nekoga da prodaje Golfa 5, po mogucnosti crnog 1.9 ili 2.0 TDI, do 160 000 da je presao, da je sve uredno i da ima servisnu knjigu, da je sa comfort opremom ( dvozonska klima, naslonjac za ruku, board comp, cd fabricki, senzori za kisu, grijaci sjedista, maglenke isl ) i da kosta do 17 000 km javite mi molim vas...

ja sam na piaci gledo crveni golf 1.9... dobra oprema, očuvan 16 000KM 2005god.. sad se može nać jeftino;);)
 
Član
Ova kilometraza od 120 hiljada je smijesna... Jeli neko primjetio mozda da skoro svako auto kojem vrate kilometrazu bude na 120km... i naravno sigurno ti je rekao da je uradjen veliki servis :lol:
 
Član
recimo, nesto ovako bi mi super odgovaralo.. ovog bi sad kupio, nazalost prodat je...

http://www.bhtuning.com/p-golf-v-dizel-comfortline-t-35579.html
 
Član
Ne znam drug razmisli prvo. Ja kad sam uzimao Fiat Punto Mk2 nije imao crveni kljuc i hebe mi se iskreno... Imam kod na kartici koju sam dobio uz njega i uz taj code odem i napravim novi ako zatreba.

Kljuci sad koristim samo za palenje a vrata otvaram daljnski od alarma bez kljuca, tj samo ih otkljucam... A to za provjeravanje kilometraze ako si sumnjicav za Nipex dodji u Sarajevo u ASA i na licu mjesta ti provjere preko kompa, jer stvarna kilometraza je zapisana na nekoliko mjesta u cipu u automobilu i moze se lako provjerit.

Ako ti se stvarno svidja auto potrudi se malo oko njega i saznaj sto vise detalja, ako imas full kasko i zeder nemoras toliko brinut o autu ..taman bez kljuca ga kupio:D:D:D
 
Član
savjet odvuces auto u ovlasteni servis i oni ti urade provjeru vozila i ti znas na cemu si.
 

MTR

Član
uz svako VW vozilo trebas dobit minimalno 2 kljuca + sevis kljuc + kod karticu , ako ti to trgovac ne da ili nema , da je zlatan ne uzimaj
sto se tice kilometara , prosjek za VW 2004-2006 u Njemackoj ti je 180000 minimum , osim ako nadjes kakvog unikata sa ispod 100000 kilometara , nisu svi uredno servisirani , pogotovo 2,0 TDI , sljaka od motora , siba ulje , pustaju glave itd .
ako bas Golfa trazis , optimala motor je TDI / 105 KS , nema boljeg
 
Član
MTR upravu si sto se kljuceva tice i kod kartice,al da je svaki 2.0 TDI motor sljaka vala nije. Zavisi kako ga je ko odrzavao...
Moze se nac izuzetak od 100 milja da je preso al to je vrlo tesko no nije ne izvodljivo, ovlasteni servis i provjere na licu mjesta.
;)
 
Drug, trazi ti sebi peticu kad si vec naumio, pa ako nadjes neku i sa malo vise kilometara, dva kljuca i ostalo sve ok, sto da ne... Bolje da je presla i 160, 170 hiljada a ne 500 a vracena 110 ili 120...
 
Član
MrShadow je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
j*o te golf 5 ... hoces se zaklat ko janje... :lol:

a sta ti predlazes za tu lovu ?

Zavisi kakvu peticu , mnogo sirok pojam ima ih od 14 :$ pa do 20-22. Mozesh kupiti Passata 2003-4 god, audi a4 2001+ , audi a3 2003+, Pezoa 407 kakvog hoces, Focusa iz 2006-7-8 hladno i josh mnoga druga auta.
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
MrShadow je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
j*o te golf 5 ... hoces se zaklat ko janje... :lol:

a sta ti predlazes za tu lovu ?

Zavisi kakvu peticu , mnogo sirok pojam ima ih od 14 :$ pa do 20-22. Mozesh kupiti Passata 2003-4 god, audi a4 2001+ , audi a3 2003+, Pezoa 407 kakvog hoces, Focusa iz 2006-7-8 hladno i josh mnoga druga auta.

bolja petica :icon_smile:
 
Top