kupljen golf 2 crveni str. 7

kupljen golf 2 crveni str. 7

Kupljen audi 80 ponovo ..motor 1.8 benzin 66KW ..
U toku su neki radovi na njemu...postavljene su gume druge 205 50 15 nazad i naprijed 195 50 15...na redu je spustanje,lakiranje pojedinih dijelova i poliranje..





 
Član
RE: Opet audi 80 :)

dobar dobar za pocetak ove branike osvjeziti kao da su izblijedili...;)
 
RE: Opet audi 80 :)

Dobar .. ima posla ali moze se to srediti .. Jel' to boja ko malo matirala ? Treba poliranje ? ili je do slike :cool: :cool:
 
RE: Opet audi 80 :)

nenadbalaban je napisao(la):
Dobar .. ima posla ali moze se to srediti .. Jel' to boja ko malo matirala ? Treba poliranje ? ili je do slike :cool: :cool:
ma ima posla al polako cu ja to...:icon_smile: neki dijelovi su matirali i mogu se rijesit poliranjem a neki su za farbanja ...

George je napisao(la):
sad mi krivo sto sam svog prodavao :icon_cry:
meni je i sad zao sto sam svog audija sivog prodo..al idemo dalje:icon_smile:
 
RE: Opet audi 80 :)

evo danas postavljene prednje opruge sportske i odlucio sam da ga pozadi necu nista spustat :icon_smile: do daljnjeg...ofarbani stopovi transparentnim crvenim sprejom..i ofarbana klijesta i dobosi u bijelu boju..napreduje polako, sutra ide priprema za lakiranje a evo i malo slika...








 
Član
RE: Opet audi 80 :)

moj je imao nazad diskove i stalno su me zajebavele one bolcne i blokirali mi točkovi a dvoja nova klješta bila 1100 km i ja ti skinem cijeli trap i stavim tromble od drugog audija :lol:
 
Član
RE: Opet audi 80 :)

:icon_rolleyes:

Aj' da te kritikujem, ali dobronamjerno.;)

Radiš komplet auto, a mrsko ti skinuti kedere, retrovizore, čak antenu, lajsne na blatobranima, prozore, čak i brave i farove i tako te stvari,...:icon_question:
Jbt, par sati posla više, a auto će ispasti mnogo bolje, lakše će ti biti i zaštititi auto, a ako s eslučajno desi neki propust na tim spojevima, keder pokrije i izgleda kao novo. Nemoj biti lijen, ne farba se auto svaki dan, izdvoj još malo vremena i uradi kako Bog zapovijeda.;)
 
RE: Opet audi 80 :)

svaka kritika je dobro dosla:cool:..kederee nemozes vratit ako skines i lajsne isto...antena retrovizori farovi su skinuti..prozore ja mislim da nema potrebe da skidam jer mogu se lijepo zastiti..ma skinuto je otprilike sve sto smeta...jbg sto vise skidam odma ima vise za montirat :lol: ma bice to ba dobro..:icon_smile:
 
Član
RE: Opet audi 80 :)

Ajoooooooooooooj, sad bi' ti doš'o i počupao te kedere!:D

Koko ne možeš vratiti, a lajsne poslije zalijepiš i to je to. Ne u jednom slučaju, rđa krene od tih mjesta zbog zadržavanja vlage, a i budi siguran da neće biti baš dobro ofarbano.

Aj' poslušaj, nemoj biti lijen, šteta je ako ga već radiš komplet da ne uradiš i ovo.:icon_biggrin:
 
Član
RE: Opet audi 80 :)

kod mene pošto je mijenjana boja sve je bilo poskidano ali zato i nakon 5 god posle farbanja nemam problema da se negdje guli ili nešto slično s tim da me je farbanje koštalo 1500km a auto je bilo skoro pa bez ikavog gitovanja i ostalog
 
Top