Kuciste filtera zraka Golf 1,2 1.6d????

Kuciste filtera zraka Golf 1,2 1.6d????

Član
Moze li se zamijeniti kuciste filtera Golfa 1 1.6d koje je pola metal a pola plastika onim iz Golfa 2 1.6d plasticnim???
[attachment=36277]
[attachment=36278]
 

Prilozi

  • 1007109yp1.jpg
    1007109yp1.jpg
    119,9 KB · Pregleda: 32
  • DSC00183.jpg
    DSC00183.jpg
    92,7 KB · Pregleda: 28
Član
Liga je napisao(la):
Ako je filter isti... trebalo bi da moze... a sto mjenjas?

Trebalo bi da je isti, mijenjao bih jer one kukice nikako ne kace dobro, ne dihtuje pa mi bucnije radi, a kad sam mijenjao filter muku mucio dok sam ih zakacio, onda ova cijev sto vuce zrak nije na dobrom mjestu, onu mogu vodit gdje hocu, ne znam kako pricvrscen onaj metalni dio moze li se skinut upste :icon_question:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Ako je filter isti... trebalo bi da moze... a sto mjenjas?

Trebalo bi da je isti, mijenjao bih jer one kukice nikako ne kace dobro, ne dihtuje pa mi bucnije radi, a kad sam mijenjao filter muku mucio dok sam ih zakacio, onda ova cijev sto vuce zrak nije na dobrom mjestu, onu mogu vodit gdje hocu, ne znam kako pricvrscen onaj metalni dio moze li se skinut upste :icon_question:

moze se zamijeniti,ja sam to na svom kecu ugradjivao;)
 
Član
ma stavis komplet usisnu granu od dvice 1.6 sa plasticnim kucistem i posto je sve u paru mora da dihtuje,a ovako ako prebacivao plastiku neznam sta bi ti rekao pametno
 
Član
na kompletnu usisnu sam i ja mislio,samo moras okrenuti poklopac filtera za 180stepeni,odnosno da ti cijev od usisa dodje od mjenjaca(sa lijeve strane),jer ti onako smeta filter goriva.
 
Član
Moze, moze stavis komplet usisnu od dvice, em sto je lijepsa, em sto auto dosta tise radi, a cijena grane ti je negdje oko 30km...
 
Početnik
i ako ces uradit po ps, zamijenis i deklo na motoru, zbog polozaja crijeva od iberlaufa, koje takodje ide od mk2...
 
Član
@ErRoR ima li kod tebe grana?, da znam ako se odlucim ;)
@Oggy znam sta je deklo kao deklo, ali ne znam konkretno na motoru valjda cu se snaci ako budem to mijenjao :cool:
 
Član
Ne znam moram vidjeti, deklo poklopca ventila je mislio dakle onaj gore poklopac gdje sipas ulje u motor, to je drugacije, za iberlauf crijevo, dakle ono crijevo sto ide uljna para kroz njega....
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ne znam moram vidjeti, deklo poklopca ventila je mislio dakle onaj gore poklopac gdje sipas ulje u motor, to je drugacije, za iberlauf crijevo, dakle ono crijevo sto ide uljna para kroz njega....

aha sad kontam:cool:, ako budem radio nazvat cu te da vidim imas li usisnu ;)
 
Član
code: KR je napisao(la):
moze ostati deklo od keca,ne mora se mijenjati.

Moze ostat, al mora crijevo hebavat, ako vec stavlja granu nek stavi i poklopac da to izgleda lepo :), no ipak on zna najbolje ;)
 
Top