Krvopijina vozilica Golf 2

Krvopijina vozilica Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
deez je napisao(la):
Super je boja, a i ove cetvorokrake felge su bas interesantne, malo cudne ali ipak gotivne, falc je bas vadi, inace bi izgledale kao Fiestine... Ali BBSice su ti bas pre prelepe, odlicno ce se uklapati u koncept automobila...
Eto, da ti dam koju sugestiju po pitanju uredjenja auta, potrazi negde kompletne crne branike bez hromirane lajsnice, nemas ostatak tog kit-a, crni ce ti se bolje uklopiti uz bocne plastike. Zadnje folije su ti pretamne, ili ih potpuno ukloni, ili potrazi neke totalno blage za sva stakla... najbolje bi bilo ukoliko su ti kolor stakla da ih ostavis stock.
Ostalo je za pohvalu, samo ga odrzavaj, peri, mazi i pazi.... ;)
Planiram da stavim pragove i lajsne od gti-a pa cu vidjeti sta cu da uradim sa branika. Stakla na zalost nisu kolor ali sam planirao da zgulim ove postojece folije i da cijelo auto samo malo potamnim.
Naravno imam jos dosta toga u planu...... maska bez znaka, kristalni farovi, kristalne stopke, spustanje( samo malo), itd..... ali polako, posto je zima vjerovatno dosta toga ce da saceka proljece.
U svakom slucaju cijenim sve sugestije......

badboy je napisao(la):
hehehe..al dobar je taj telefon n95 8 G

nego kako si bi xsenon u ove farove ugradio malo mi to neide u glavu ,nekontam .....

nemoj nist zamjeriti




golf ko golf, lijepo ga izvace feluge, samo malo si pretamnio ga, zmigavce isto...

stavi kakvu roru pozada i tako

Nije nikakav problem da se ugrade xenoni. Samo kupis set i ozezi.
Na jednoj se sijalici nalazi i dugo i kratko svijetlo. Ova sijalica od xenona ima isto leziste kao i obicna halogena sijalica. Ja sam svoj set platio 85e i extra sam zadovoljan.
 
Član
dobar golfac,,,,,felge i spustanje i extra ce biti,,,,,ipak je to golf,,,a golf ne moze biti bad,,,sretno u nastavku,,,,;)
jel' osvjetenje sata fabricko il si ti postavljao neke sijalice''''
 
AnDel je napisao(la):
dobar golfac,,,,,felge i spustanje i extra ce biti,,,,,ipak je to golf,,,a golf ne moze biti bad,,,sretno u nastavku,,,,;)
jel' osvjetenje sata fabricko il si ti postavljao neke sijalice''''

Nije fabricki vec sam ja ubacio neonku plavu.
Ove felge sto su sad na golfu mozda na sliakma izgledaju malo cudno, ali vjerujte mi da uzivo izgledaju 100 puta ljepse.
A pogledajte ovde kako izgledaju sa ispoliranim rubom http://www.bhtuning.com/p-alu-felge-14-ke-t-33274.html

Pozdrav:icon_smile:

im-mijo-g2 je napisao(la):
fora ti je gol,f stavi mu one bijele pločice žmigavaca naprijed:cool:
Heheheh stavio sam bijele polocice ali nemam ni jednu sliku sa njima.
Pozzz
 
Član
dobar golf pravo,fino ofarban..samo pitanje kojom si farbom(vrsta) farbao crvene kazaljke na satu??
 
nismo je napisao(la):

Hvala

Evo me posle duzeg vremena.
Nije se imalo mnogo vremena da se cacka oko auta ali uprkos tome nesto novo se i uradilo.
Bistri farovi, felne 15 bbs, nova sjedista, Spojler od gti-a, i potamnio sam sva stakla samo sto trenutno nemam ni jednu sliku kako izgleda...... ubacicu poslije.....
A evo sad novih slika......
210820101831.jpg

By krvopija at 2010-09-20
200820101826.jpg

By krvopija at 2010-09-20











 
Član
Stvarno extra izgleda, samo ga prizemlji koji centimetar, makar da se popuni rupa izmedju gume i blatobrana :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top