križić u farovima mk2?

križić u farovima mk2?

Član
Interesuje me kako naptraviti onaj crni kriz u orginalnim farovim od mk2...ako je neko radio neka postavi kako sta...unaprijed hvala..pozz
 
Član
drug rastavi far uzmi crnu plastiku i napravis kriz zaljepis ih i far i to je to. samo neznam hoceli se isticati tak kriz u fabrickim farovima
 
Član
Ma konto sam odraditi to nešto ima neka dva fara pa d avidim kako će da stoji.......a mislim d aplastika i nije baš najbolje riješenje....hvala na pomoći...pozzzz:cool:
 
Član
od plastike ne moze jer ce se istopiti od temperature,jer se far grije zbog sijalice,a evo kako je kod E30 http://www.r3vlimited.com/board/showpost.php?p=1597397&postcount=132
,a isto je to,samo velicina fara od E30 i Golfa nije ista pa bi trebalo promjeniti velicinu ovih limica koje spajas u "krst" ja imam istampanu velicinu na papiru originalnu,bas kako treba za e30 drug je pravio te "smoked" farove i ispalo je kao original
ima neka stranica na kojoj ima taj nacrt za "krst" samo sto ne mogu nikako da je nadjem,a izstampao sam jedan primjerak da ima,ako zatreba nekada i stoji mi u polici,ako nadjem stranicu poslat cu ti,pa u odnosu na e30 mislim da malo treba uvecati da bi se dobila odgovarajuca velicina,montiranje jednostavno,na faru izbusis 4 male rupice u koje zabodes taj "krst" zadihtujes nazad i to je to.
ako imas neko pitanje pitaj tu sam :D
evo i slika koja jos
P1010177.JPG
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
primijete se ti krizici i u obicnim farovima, komsija je jedanto davno uradio

kako ne primjete far bude crn sav,a ne skodi svjetlosti jer sjenilo nista nije dirano i vrsi svoju ulogu,dok ovi "krstici" samo bacaju crn odsjaj na sjenilo tako da farovi izgledaju crni,eto vidi se u linku kako je kod BMW e30 a to ti je isto kao i kod dvojke u principu

Nemrin je napisao(la):
i sta imas od toga ?
imas od toga da je far mocan i crn
npr
ovaj
hella-smoked-style-krizevi-farove-bmw-e30-slika-10655104.jpg

i ovaj
4.jpg

;)
 
Član
Hvala na savjeritima moraću neke d anapravim pošto imam neka dva viška fara pa d aeksperimentišem...pozzzz:cool:
 
Top