Krađa goriva iz rezervoara

Krađa goriva iz rezervoara

Član
ovo mi treba...
Cep-za-naftu.jpg
 
Član
dzaba sve znam par slucajeva gdje je stoka izbusila rezervoar da bi izvukla gorivo :icon_mad:
 

rs6

Član
dzaba sve *ebes im mater, meni su tako pred kucom iz kamiona 150 l izvukli....
nego treba stoljpi pa prezat i u koljena samo !!!
 
Administrator
evo kako je to mercedes rijesio na svojim kombijima http://deviantpics.com/images/cOUQF.jpg

ne možeš otvoriti poklopac rezervoara dok ne otvoriš vrata :)

Naravno može se odvaliti, ali je ipak prepreka za lopove, kakva takva :)
 
pioneer_09 je napisao(la):
evo kako je to mercedes rijesio na svojim kombijima http://deviantpics.com/images/cOUQF.jpg

ne možeš otvoriti poklopac rezervoara dok ne otvoriš vrata :)

Naravno može se odvaliti, ali je ipak prepreka za lopove, kakva takva :)

Provale u auto + uzmu ti gorivo... kud ces bolje, 2u1 :D
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
evo kako je to mercedes rijesio na svojim kombijima http://deviantpics.com/images/cOUQF.jpg

ne možeš otvoriti poklopac rezervoara dok ne otvoriš vrata :)

Naravno može se odvaliti, ali je ipak prepreka za lopove, kakva takva :)

Nista novo,pa to ti ima i vecina Golfova 2 sa centralnom bravom :icon_smile: ali razvali se to.
 
N

nenad

Mom starom vec par godina (povremeno) kradu gorivo na Kadettu, u zadnjih mjesec dana vec 3-4 puta, i ne sipa vise od 10km kad zna da nece ici van grada. Crijevo je jako dostupno, odma ispod praga, zasjeku ga, naspu sebi 5L a ostalo iscuri na parkingu! Zvao policiju 100x, obilazili, palamudili i opet nista. Moje naselje je puno narkomana i klosara, samo gledaju sta ce kome ukrast, ali polako, doce oni na svoje...
 
Član
nenad je napisao(la):
Mom starom vec par godina (povremeno) kradu gorivo na Kadettu, u zadnjih mjesec dana vec 3-4 puta, i ne sipa vise od 10km kad zna da nece ici van grada. Crijevo je jako dostupno, odma ispod praga, zasjeku ga, naspu sebi 5L a ostalo iscuri na parkingu! Zvao policiju 100x, obilazili, palamudili i opet nista. Moje naselje je puno narkomana i klosara, samo gledaju sta ce kome ukrast, ali polako, doce oni na svoje...
jarane u kom naselju zivis, ja sam cesto u tuzli da znam da ne zalazim u tvoj kraj:lol::lol::lol::lol::lol:



Ovo su sad poceli sa auto hapat, na autobusima to rade vec par godina....prije par godina sa autobusa pp zavidovici su marisali gorivo gore u nekom mjesto izmedju Zavidovica i Olova, A bus-u su mislim marnuli u Sijama. Ove godine marnuli su iz autobusa Bosnaexpres Doboj i to marnuli u CG dok je vozio studente STF na menadzerijadu, cini mi se da su se soferi zalili i na parking kod Panonskih jezera msm na parking za autobuse.
Sto se tice toga ko krade malo se razletite po mahali malo stante sa klosarima gledajte ruke kakve su, dal on vonja na naftu i sl. Stanite malo sa skuterasima smijem se u glavu kladit da oni imaju veze sa tim, jbg sto bi nekom ko vozi 2.0 znacilo kad izvuce 5-6 litara dizela il benzina citav rezervoar ne moze izvuc jer mu treba dosta posudja i dug je proces, da ga spoji na svoje auto opet ce neko skontat.
Nece to narkoman jer on nzn ni dje je poklopac rezervoara a kamoli kako da izvuce naftu iz njega, travar isto nece zna da mu je rizik ako ga ufate on ce radije nesto ispod ruke i pobjec plus sto nisu teski ovisnici pa se mogu iskontrolisat. Znaci skuterasi pod budnim okom.
 
Član
evo dok pisem cujem kako s vagona u mom naselju nesto kradu. skoro svaku noc se cuje kako lupkaju i otidaju ove plemenite metale:lol:
gorivo se kod nas klepa za sad samo iz kamiona i slicnih masina, na privatna vozila jos nisu zasli, sto ne znaci da nece
 

MTR

Član
jos samo da podju skidat sajbe ko u ratu , majke mi ovo je oslo' u pizdu maternu
 
MTR je napisao(la):
jos samo da podju skidat sajbe ko u ratu , majke mi ovo je oslo' u pizdu maternu

haha zamisli ujutro se probudis i hoces da ides negdje sa autom a ono nema sajbe :D :lol::lol: majkemi, pala bi mrtva glava :lol::lol: ma izgleda kradu ako je ista vrijedno... zamisli, skine ti tocak, pa pocne redom sve odvrcati i skidati (u po noci) ugledas auto ujutro nema kljesta, diskova i ostalo... kako je krenulo necem dugo na to cekati.. samo nek je zeljezo :icon_mad::icon_mad:
 
Top