Krađa goriva iz rezervoara

Krađa goriva iz rezervoara

Član
U zadnjih par dana dva puta sam na meti lopova. Izvukli su mi svo gorivo iz rezervoara. Srećom nisam imao puno, samo 6l. Imate li kakav savjet ili prevetivu od ovoga. Nervira me užasno.:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ako ti vec to nema pomoci onda trazi mjesto za parking gdje nece moci prici rezervoaru :icon_rolleyes:
 
Član
U Tuzli je to sad postalo aktuelno s tim da ovdje sijeku crijeva ispod auta na nekih 10 auta u posljednjih par dana su isjekli crijeva od dovoda goriva ali i kočnica jer nisu znali koja su crijeva za šta tako da su ljudima pričinili dobru štetu na autu
 
Kod mene su metalna crijeva od goriva, samo na izvodu iz rezervoara su gumena tu bi eventualno mogli, mada ni metalna nije problem presjeci.. a rezervoar je uvijek locked... imam uvijek dosta goriva u rezervoaru tako da i tome covjek mora misliti da neko gorivo ne ukrade... nedavno su iz jednog slepera ukrali oko 100l nafte.. covjek u noci spavao (odmarao) a oni laganini... nema u ovoj drzavi rahatluka :icon_mad:
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
U Tuzli je to sad postalo aktuelno s tim da ovdje sijeku crijeva ispod auta na nekih 10 auta u posljednjih par dana su isjekli crijeva od dovoda goriva ali i kočnica jer nisu znali koja su crijeva za šta tako da su ljudima pričinili dobru štetu na autu

svasta :icon_eek:
 
Član
prije par noći na parkingu gdje parkiram su isjekli na 4 auta znači i metalna i sve jedino moje auto je ostalo netaknuto jer je sigurno radio neko ko je od mojih pacijenata pa je znao da je moje auto i nisu ga dirali
 
Član
ado_d je napisao(la):
Kako nemas onu zastitu u rezervoraru da se ne moze gurnut' slauf unutra?

možda ima,ali su je probili vjerovatno ukoliko je plastična vrečica. Naoštrili gumeno crijevo i guraj. Moram metalnu nabavit...
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Kako nemas onu zastitu u rezervoraru da se ne moze gurnut' slauf unutra?

možda ima,ali su je probili vjerovatno ukoliko je plastična vrečica. Naoštrili gumeno crijevo i guraj. Moram metalnu nabavit...

Ma samo kakvu metalnu resetku ubaci i miran si. A mozes i elektro sok nakacit kad gurne da ga sprzi al' onda ces ga samo naljutit' pa ce ti razbit auto :icon_mad: :D
 
cuj savjet,pa cekaj jarane ,nemoj spavat,vidis da mu se svidjelo,da stalno dolazi,napravi mu zamku :icon_mad:
 
Top