kombi nece da upali

kombi nece da upali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovako,radi se o kombiju vw t2,nece ujutru da upali,znaci vergla rastura al nece da sastavi,mi ga jutros upalili na guranje i kasnije pali,samo nece ujutru,znaci grijaci mijenjani prije 3 dana,akumulator nov,ja kontam da nije nesto do goriva,nzm sta bi moglo biti.............:icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
sumnjivo!!!reklo bi se po tome grijaci ali kazes da su novi znaci problem je nesto drugo,,,onda je vjerovatno nesto do dovoda goriva:icon_smile:
 
Djandy je napisao(la):
sumnjivo!!!reklo bi se po tome grijaci ali kazes da su novi znaci problem je nesto drugo,,,onda je vjerovatno nesto do dovoda goriva:icon_smile:

pa ne znam i ja kontam da je do goriva,a mozda je i kompresija,samo ne znam kako se manifestuje kad je slaba kompresija........:icon_rolleyes::icon_question:
 
kurbla2005 je napisao(la):
relej ili osigurac grijaca provjeri da li dolazi struja na grijace kad okrenes kontakt

vidis moze biti i to,kako da znam koji je osigurac i relej od grijaca i kako da znam dali dolazi struja ili ne???
 
moguce i da je boš pumpa,ako ne napravis uskoro,javi znam ja majstora koji radi boš pumpe ali i ostale stvari,pa ako zatreba...
 
leonardo_kemo je napisao(la):
moguce i da je boš pumpa,ako ne napravis uskoro,javi znam ja majstora koji radi boš pumpe ali i ostale stvari,pa ako zatreba...

ma moze biti i do nje,rekao mi je majstor da dotjeram u ponedjeljak pa cu vidjet sta je............
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top