Kolona duga 3 km zbog novog fast-fooda

Kolona duga 3 km zbog novog fast-fooda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GTI FAN je napisao(la):
dinozzo je napisao(la):
kolika bi tek kolona bila da probaju janjetinu kod Fehre :D

:lol::lol:



Tokmaci,a nismo ni mi balkanci puno pametniji.Pojavio se onaj iphone u Splitu i jos nekim gradovima ,nocili pred prodavaonicom dok nisu dosli na red da ga kupe.


ja nisam taj :icon_biggrin: ja ne patim od toga jer cijena mobitela pada i svaki sekund izlazi novi brze izlaze od golfova :D a da jednom sam kupio d900i platio ga 200 km i namirio se evo dvije i po godine me sluzi ne mogu se pozalit al sta imam kad je sad 50 km tak da za te novce necu bolje kupit a ovaj znam u sekundu jer sam ga ja prvi izvadio iz celofana :)
tak da ti bosanci sto kupuju iphone je stvar u tome sto misle da ce sebi dignut neki status ako imaju taj telefon morbidno :icon_smile::lol::lol::lol::lol:
 
Član
nemaju ljudi 'pametnijeg' posla, nisu oni ovce nego nemaju potrebu da se bave drugim 'tezim' stvarnima kao sto to rade recimo ljudi kod nas...i ja bi tako da nemam milion drugih briga ha ja, kao i ostala vecina :)

realno glupa bogata nacija :D:cool:
 
Član
Jedan jako jeftin marketinski trik, to nikome nije palo na pamet da bi moglo da bude..............;);)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Kao dinosauri,mali mozgovi i ogromni zeluci.

oni su svi tako vamo svi jedu tu haranu boli ih briga hoce li ih sutra srce zdrmati ili bilo sta ja evo zivim vamo ali te fast food njihove nejedem cito glupo i gadna hrana za $1 sve bog zna sta stave sve u to
 
Član
Mirza-GTI je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
drž'te se bosanskih specijaliteta i pravite sami sebi :icon_biggrin: vi koji ste tamo :icon_smile:

tako to i ide vamo :cool: ima nasih prodavnica vamo cak i 2 pekare ;)

umotaj sarme :D ili cak graha :D friskog domaceg kruha, supe dobre i udri :D kakav hamburger kakvi bakraci :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top