Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Član
Mercedes W203 C200cdi, dok nije bio chipovan, na autoputu za beograd, sa nas cetvoricom, i zimskim gumama, okruglo 220km/h. Bio sam prijatno iznenadjen,obzirom da je bilo dosta vjetra. (imam i snimke,ali nisam ih stavio na youtube)
Sada kad je chipovan, vozio sam ga sitno preko 230km/h, i to je nabrao za cas. Ali obzirom da sam to na malejzijskom putu nabrao, garantujem da ide 240km/h :))
Evo nedavno jedan snimak, sa malejzijskog :)
http://www.youtube.com/watch?v=lfbiGaXn7YM
 
Član
Astra G 1.6i 55kw max brzina 185kmh, mozes pritiskat gas koliko hoces ali nemerrre vishe, imam na mobu sliku al mi losa prednja guma jedna pa se od treskanja sva slika zamrljala:icon_twisted:
 
Član
Seat Toledo,TDI 110 ks,vozio najvise 195km/h,nisam ga vise stiskao.Stock,celicare 15",fabricki ide 193;)
 
Član
Evo jedna Asteroidova dok jos nista nije bilo radjeno
Gume 215/40 R17, tri osobe u autu



A Srdjan veli da je vozio na valjcima blizu 270...Ja sam sinoc na auto putu prema Novoj Gradiski poklopio 240, ali moze jos dosta da navuce, jer sam morao kociti, a sat mi sad pokazuje 20 km/h manje zbog 225/40 R18

A evo i jos jedna
Dacia Logan 1.4 mpi

 
Ibiza 1.4 16V 175 kmh brcko-tuzla (nije na maleziji:D) ostalo je jos jedno 500 okretaja prije blokade,znaci more jos nesto sitno.Da slikama nije mi bilo ni na kraj pameti,jer vozm zbog sebe,ne da bi se falio drugim (a i imao bi se vala cime pohvaliti) :lol:
 
Član
Seat Toledo 1L 1.9 TDI 110 ks stock 190 km/h (ni kilometra više)
Seat Toledo 1M 1.9 TDI 110 ks + chip 220 km/h (4 u autu)
Škoda Octavia a4 1.9 TDI 90 ks stock 200 km/h
 
Član
JA sam isao sa Fabijom 195 po cajgeru, i imam sliku kao dokaz...ali poenta je da vi te kilometarsatove z akitu okacite, jedino pravo i istinito mjerenje je preko GPS-a :cool:
 
dobra tema,samo bi trebali napisat koliko ste vi kao vozac nabili sa svojim autom i koliko kao suvozac ;)

ja sam sa svojim golfom 150km/h nabio i onda naletim na krivinu,moram pustit gas,volio bih na onaj novi auto put otici prema Sarajevu pa vidimo max speed :icon_smile: inace sam zadovoljan ,kako se ponasa pri vecim brzinama,nema neke velike buke...samo drzi volan sa obe ruke,jer je servo pa je labilniji i to je to...

a kao suvozac 230km/h bmw 528i,jbt osjecaj nevjerovatan,ko da sa golfom ides 80km/h jos onaj zvuk,ma jaro svrsavao sam u njemu :D
 
Top