Koliko ste do sada dali na kazne???

Koliko ste do sada dali na kazne???

Član
3 GOD vozim ..Nijedna kazna..Samo za motor dobio ..Uzeo od jarana yamahu r1 i dobijem 130 km kazne :S
 
Početnik
dva puta na sudu zbog voznje bez vozacke,prvi put u 14 drugi put u 16,oba puta se izvuko sa litrom jabukovace i 20 km sudskih troskova uz jedan kazneni bod(naklonost sudije koji se dooooobro poznaje sa tatom),polozio 3.4.2010 od tada pa do danas dobio oko 250km +/- 10,20km....vozam jos uvijek na potvrdu,mozda predam za oko 7 dana za vozacku jer trebam brzo u njem....sa potvrdom stigo max do neuma...eto mog bilansa,a kafe nisam racuno a i tu je bilo oko40 km....
 
Član
Za nekih 10 godina aktivnog vozackog staza oko 2500KM

od toga 2000KM u zadnje dvije godine :)

Eh da treba napomenuti da su 90% tih kazni za pojas i svjetla pisane,a uzrok su uglavnom brzine neke strasne :)

Ono sto sam davao na kafu ne racunam,toga ima previse :)

Eh eto Zen3dom nisi vise najgori :)
 
Član
Ove godine oko 2 hiljade ukupno za 16 godina voznje oko 100 milja garant, prije sam po 5-6 dnevno znao dobiti :)))
 
BHT Ovisnik
za sada samo 100km,prije godinu dana me zaustavili bez polozenog vozackog ispita,platio 50km za bivsu vlasnicu auta jer je jos na njoj bilo i neki dan uspio srediti samo troskove suda opet 50km :)
mada sam neki dan mogao dobiti dobru kaznu jer na granici na Doljanima prema Neumu kada god idem sa strane me parkiraju i pretresu komplet auto,nađu mi teleskop palicu i oduzmu,al jedva nekako prosao bez prijave,bar se nadam da nece doci :D
 
Član
za dvije pune godine kako imam vozacku zasad hvala bogu 0 KM...nit sam im kafe placao nit su me peglali ikad do sad nadam se da nece biti puno toga...
 
Administrator
nakon dvije i po godine voznje jucer me zaustavljaju radi pojasa... i izadjem ja kaze on meni znas li sto sam te zaustavio reko znam... auto na ocu, on odma pita gdje ti stari radi reko tako i tako... i samo zapise na onaj papir sto vode evidenciju koga su zaustavili, kontrola... i kaze hajde vozi... sta mislite hoce li doci to?
a znaci do sada ni jedna KM nije se dala u budzet :D
 
pioneer_09 je napisao(la):
nakon dvije i po godine voznje jucer me zaustavljaju radi pojasa... i izadjem ja kaze on meni znas li sto sam te zaustavio reko znam... auto na ocu, on odma pita gdje ti stari radi reko tako i tako... i samo zapise na onaj papir sto vode evidenciju koga su zaustavili, kontrola... i kaze hajde vozi... sta mislite hoce li doci to?
a znaci do sada ni jedna KM nije se dala u budzet :D

Sumnjam, mene su zaustavili u sub, preticao na punoj, i dza bu, zapisa na papir podatke, ni naloga ni nista:lol:, i nakon 15 minuta zove me stari kakve to pi*darije pravis, pretices na punoj:)(zvao ga policajac pa mu prenjeo:p) kaze jos jednom i auto ide u garazu:):lol: Mislim da za te sitnije prekrsaje moras dobiti odma nalog uplatnicu i tak to, mene su davno zaustavili za pojas i odma sve dobio:)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
Ove godine oko 2 hiljade ukupno za 16 godina voznje oko 100 milja garant, prije sam po 5-6 dnevno znao dobiti :)))

Ma daaj...

On topic: Za 7 godina sve skupa 70 km. Jednom krivo prestrojavanje, jednom radar.

Vozim kao hajvan, al valjda imam lijepe oči:D
 
Član
Neki dan platio 510 KM da vratim vozačku, sjećam se da dok nisam još imao ni dvije godine iskustva samo na ono prokleto "P" koje košta 8KM morao dati oko 320KM, kad god me zaustave 40 KM pisali na to ali dobro je jer su mogli i svašta drugo pisati, a na ostalo pojma nemam stvarno, možda još nekih cca 1200 KM...
 
Član
Cca 100 km placenih.....cca 1000 neplacenih :D a da se ne daju pocastiti ili izlevatiti bog dragi zna kolika bi cifra bila :D
 
Član
oko 2000KM milion % .. uzmite u obzir da jako dugo skutere vozam, prije par godina me pisalo 5 dana zaredom, kaciga,nemam polozeno,skuja nije regana itd itd.. s autom sam nabrao jedno 300KM.. zadovoljan sam nisam puno..
a neko je spominjao drugare, e pa ja imam drugara koji ima blizu 10000KM kazni neplacenih, sve radi sportaka i budalesanja.. svaki bozji dan ga na ljeto pisu, dodje 250-300KM.. budala zesca..
 
Top