koliko prljavo vase auto moze biti?

koliko prljavo vase auto moze biti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo malo oktavijana, nije opran tri mjeseca, a kad god ima snijega vlasic ili jahorina. Sad je cist kakav je bio, napadao snijeg po njemu, pa uzeli cetku i cistili i auto malo:D

 
E meni se zna desiti da mi auta budu neoprana (užasna) po mjesec, mjesec i pol... Doduše, sredim ja to iznutra, ja ne trpim unutra da je prljavo, a s vana može proći...

Tura zimi od Sarajeva do Tuzle preko Nišića i Karaule, ohooo za ne prepoznati koliko bude pogano...

Odvezem na praonicu i moram ih moliti da ih operu... Uvijek pitaju ''PA KUDA TO TI VOZIŠ?''

Jednom se momak iskidao od smijeha bio Bajram i ja ga sredio, i sutra za Tz, vratio se opet naredni dan na praonicu...

Kad se opere poslije takvog stanja, ja gledam i kontam jel ono moje auto???

Valja mi uslikati Volva...

Ehe, evo ga... Zimske radosti.
 
Super Moderator
O ovome pricam
Samo sto je mokar sa strane pa se ne vidi prljavstina
a vidjet cete nazad gdje je suh koliko je ustvari prljav :icon_confused:
farove kad upalis kao i da nisi upalio :D







 
Član
Ovo sad kako je bilo malo kise/snijega, ostavio auto ispred graze da ga sapere:icon_smile:

Jos garaza uska, jedva udjem a da se ne isprljam, a sa strana je crn, uslikam kad stignem

 
Super Moderator
moj je ubjedljivo najjaci :D

Limpi je napisao(la):
Evo malo oktavijana, nije opran tri mjeseca, a kad god ima snijega vlasic ili jahorina. Sad je cist kakav je bio, napadao snijeg po njemu, pa uzeli cetku i cistili i auto malo:D


jelde ovo je na vlasicu ? ... vidim masina stoji tamo :D
 
Član
Aha, parking onaj na babanovcu, bitno je da se skija i udise svjez zrak:D

:icon_exclaim:

@pioneer i ti ga fino isprljao, ali ruyno ti to "P" :p
 
Administrator
@limpi : :D znam da je ruzno... ruzno je sve sto moras nositi protiv svoje volje, al et jos malo pa se skida:cool:
@ado_d: evo upravo ga oprao... slikao da postavim na forum i reko odo oprat kad sam vidio koliko je prljav:icon_biggrin:

i stopke su malo meljane snijegom da se vidi da se ko ne zabije odzada, a i farovi su bili prljavi da se nista nije vidilo... isto svijeca:D
 
Član
Evo i sa strana, zao mi gledat da je ovako prljava, ali zato proljece/ljeto krpica i deri... uh ali tada mrzim one musice, jesu glupe pa ginu onako masovno:lol:

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top