Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Član
Naslov sve kaze, hajmo raspisite se ciji ljubimac nije upalio jutros na -20? Bar je toliko bilo u mom gradu, po pregledu prognoze velikih odstupanja nije bilo ni u drugim gradovima...
Evo da se prvi upisem kod mene skoda fabia (SDI) i vento (TD) nisu upalili ...U oba sam nasuo po litar benzina na 20 litara nafte ali samo verglaju...Kad sam kod kolege parkirao u garazu sa grijanjem nakon 2 sata ni zaverglali nisu, kad upalise...
Nadam se da ostali niste imali problema kao ja...:icon_cry:
 
Član
Honda zaverglala jednom (nisam htio dugo drzat)
ali drugi put je upalila... da napomenem kod mene je bilo -28 a Honda vani.. :icon_biggrin:
 
Član
Kod mene nije upaliood prve kosto inace pali,nego od drugi put :icon_rolleyes: al nisam ga ni vozio 4 dana,auto vani nije u garazi akumulator nov al da valja izgleda ne valja black horse :icon_rolleyes:

Jos 3 godine garancije na akumulator kobivam prvi ostri minus i et vec ne pali kako bi trebo :icon_evil:
 
Član
Upalio nocaas na -25 i jutros na malo toplije bez problema i jos bratovog golfa i od njegove cure dvicu preko kablova upalio :lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Kod mene nije upaliood prve kosto inace pali,nego od drugi put :icon_rolleyes: al nisam ga ni vozio 4 dana,auto vani nije u garazi akumulator nov al da valja izgleda ne valja black horse :icon_rolleyes:

Jos 3 godine garancije na akumulator kobivam prvi ostri minus i et vec ne pali kako bi trebo :icon_evil:

zato kupis vartin i nemas problema;)
 
Član
09022012193.jpg


Francuz iz prve upalio :cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Kod mene nije upaliood prve kosto inace pali,nego od drugi put :icon_rolleyes: al nisam ga ni vozio 4 dana,auto vani nije u garazi akumulator nov al da valja izgleda ne valja black horse :icon_rolleyes:

Jos 3 godine garancije na akumulator kobivam prvi ostri minus i et vec ne pali kako bi trebo :icon_evil:

zato kupis vartin i nemas problema;)

kod mog starog takodjer black horse,slabo se pokazao...uzmes ''topla'' ili ''varta''...mnogi ga hvale..
 
Top