Koliko kostaju prednji polovni diskovi VW PASSAT 3

Koliko kostaju prednji polovni diskovi VW PASSAT 3

Član
ernadhusic je napisao(la):
pozdrav prvo pa onda komentar.
ovako kao prvo puno si dao za diskove i plocice
a drugo jos vise si dao za samu ugradnju to se zavrsi za pola sata a naplatit 35 km to je onda neki jebeno extraskup servis
svugdje se sat rada krece od 10 do 20 KM ali ti tvoji su pre pre skupi
a diskove i plocice si mogao nabavit za 85km FERRODO ipak bilo i proslo
zelim ti stovise predjenih kilometara pozzzzzzzzzzz

Jbg druze morao sam to danas zamijeniti i sto prije nabaviti nekakve jer vec mi je desni disk poceo skroz da struze kad kocim (zeljezo o zeljezo).
A jbg gledo sam u jednoj radnji Total Trade bili su oko 70 KM nema jeftinijih za pasata,ali nisu imali tih nestalo.
I odem kod ovih imaju 80 KM i ja kupim njih kaze covjek steta ti je sada stavljati nove diskove a polovne disk plocice i ja odem i kupim i plocice. A sto se ugradnje tice jbg jeste skupo ali je dobar kvalitet rada i ako su to samo obicni diskovi kod ovog covjeka uvijek sve radim i stvarno dobro radi. POZ I HVALA :)
 
Član
nije mogao ventilirajuce uzeti za manje para , oni su skuplji od obicnih;)
to je uredu cijena , sad si rahat par godina , novo je novo ;)
a skupo jesi platio zamjenu to stoji, to cak mozes sam zamjeniti za kratko vrijeme tako da 35 km je bas puno;)
toliko je zamjena zupcastog ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
nije mogao ventilirajuce uzeti za manje para , oni su skuplji od obicnih;)
to je uredu cijena , sad si rahat par godina , novo je novo ;)
a skupo jesi platio zamjenu to stoji, to cak mozes sam zamjeniti za kratko vrijeme tako da 35 km je bas puno;)
toliko je zamjena zupcastog ;)

Jbg druze nisam ja siguran oko takvih stvari i ne treba se puno zezati ipak je sigurnost u pitanju :)
 
Član
Sta se sve ovde naprica ...... Novi diskovi su OK ali marka neka ovo ono .....Ali novi a tamo haju taju marka sto neko navede gore pufff gore nego da ti ostanu ti sto struzuu =) Kvalitet 0 poena malo neka se zagriju jedna mala lokvica i eto njihh da opet tresuuu kao sto se meni desavalo na jetta-i po meni ako nemas kesa da kupis markirano bolje je polovno =) :cool::cool:
 
Član
dzenan90 je napisao(la):
Sta se sve ovde naprica ...... Novi diskovi su OK ali marka neka ovo ono .....Ali novi a tamo haju taju marka sto neko navede gore pufff gore nego da ti ostanu ti sto struzuu =) Kvalitet 0 poena malo neka se zagriju jedna mala lokvica i eto njihh da opet tresuuu kao sto se meni desavalo na jetta-i po meni ako nemas kesa da kupis markirano bolje je polovno =) :cool::cool:

I sta si ti na kraju resio na jetti?
Kakve si uzeo :)
 
Prijatelju ja sam tako ovo ljeto nesto ko fol radio pa zaradio , te mi stari reko ostavit passeratia , te ja odlucim da ulozim malo u njega, tako da sam u mjesec dana uzeo par prekidaca, amortizere za poklopac gepeka, nov zadnji lonac, uradio dihtung glave motora, i k tomu jos kupio nove diskove i disk plocice, U unitrade kod nas u Stocu su me diskovi izasli 35KM po komadu i to jednodijelni marka Brembo (vjerovali ili ne)...te nabacio k tomu i Bochove disk plocice takodje 35KM, ali obje naravno i time se osiguro za dulje vrijeme, hocu ti rec da ni ja nisam neki lovator, jer da jesam vozio bih nesto bolje, ali ako vec imas koju KM bolje ulozi u sigurnost ;)
 
Član
Ja kupio diskove sa stranca originalne i dali mi plocice kada je rastavljao glavcine, plocice nove i sam zamjenio i cjelo zadovoljstvo 40KM!:lol:
 
Član
Ja na svoje auto uzimam polovne diskove i pločice ako su u dobroms tanju...zadnje pločice bile 6 god i skino ih ja bile stare a bilo mesa još...tako a za starije auto bolje polvno ...pozzzz:cool:
 
Top