koliko je pozeljna ugradnja plina za bmw 320 24v i dali ima stetni pojava po motor

koliko je pozeljna ugradnja plina za bmw 320 24v i dali ima stetni pojava po motor

BHT Ovisnik
koliko vidim da si komsija iz sela :)

pozeljno u svakom slucaju ako nemas viska para,ja imam u svom volvu,staviti cu ga i u starog u e40 2.0 .... stetno nema nista,samo ga uradi u provjerenog majstora,ja bih predlozio u Sarajevu gdje sam radio sebi i jos par auta...rođaku sam vozio ugraditi na e36 compact 1.6 i nema nikakvih problema,auto se ne gasi,po mom osjecaju ako cak ne ide bolje na plin,i to se desava;) uglavnom kako god isplati se i nije stetno,bmw-ovi su motori provjereni dobri,tako da nemas brige,ja sam svoj isplatio za 2-3 mjeseca jer sam prelazio dosta:cool:
 
BHT Ovisnik
Darkom,firma (Darko) 065/292-210 u Istocnom Sarajevu,ako radio reci da ti je broj dao Marko iz Mostara s volvom posto sam mu par auta dovodio pa da te bolje zna;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
Darkom,firma (Darko) 065/292-210 u Istocnom Sarajevu,ako radio reci da ti je broj dao Marko iz Mostara s volvom posto sam mu par auta dovodio pa da te bolje zna;)

stani malo ti si iz Ortijesa radis u lignumu jeli tako
 
Član
CoL3 je napisao(la):
da da,sivi volvo karavan,nekada crni i prije jetta:icon_smile:

i ja sam iz ortijesa trula visnja e36 bmw
286tttf.jpg
 
Član
Vise truho nego visnja :lol: salim se BMW je to nema mu smrti :cool:

Obavezno sekvent plin nikako na taj motor obicni i da sve preporuke za Darkom neces se zeznut ;)
 
BHT Ovisnik
znam ja tebe,zato i kaze,vidim vedran,poznat bmw:cool: bmw je i prije bio predobar,jedan od lijepsih sto sam viđao da je bas ocuvan,al nisam u toku bio zasto si ga raskupusao,nadam se da ce biti tako kao si zamislio,a ako ugradis plin vjeruj da ces mnogo prije to postici:cool:
 
Član
uzeo drugo auto dizu za posla i klapanja a ovo vidio pa ocu da ga uradim po sebi
malo slika kakav je
34is1ar.jpg
 
BHT Ovisnik
ja koliko sam bio primjetio da mu je i lak bio dobar,ovako u prolazu,bas mi se bmw sviđao,otvori na forumu garazu pa postavi slika,dobar je bmw:cool:
 
Legend
Otvori garazu za predstavljanje vozila, a ovdje se vratimo odgovorima na postavljeno pitanje:icon_exclaim:
 
Član
samo sekvent plin i nema brige.
preporucujum STAG


BTW cisto sumnjam da ces imati original BBS LM felge :icon_smile:
 
Top