Koliko dugo posjedujete vozacku dozvolu?

Koliko dugo posjedujete vozacku dozvolu?

Koliko dugo posjedujete vozacku dozvolu?


  • Total voters
    158
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vozacku imam od 20.08.04 za B1, B, C1, C .... to dodje znaci 5-ta godina hehe .... jupiiii .... nazalost nisam bio neki uzoran vozac, pa sam pocetkom 10-tog mjeseca 04. godine napravio heben udes sa tadasnjim autom gdje sam od auta koje je prodano za 1400 maraka napravio stetu od 1100 maraka, znaci komplet prednji kraj jedna citava stranica i pola zadnjeg kraja .... auto je napravljeno al vise nikad nije bilo isto :( .... FALA BOGU 3 KRKANA U KOLIMA A NIKO NI OGREBOTINE NI MASNICE .... sto se moze rec tek polozio a vec MAJSTOR :lol::lol::lol: .... nakon tog sam imo jos 2 udescica, al to je sve bilo sitno i to nisam bio ja kriv :cool::cool::cool: ....
 
Član
U staroj yugi polozio kada mi bilo 17 i ceko vozacku do 18 i dobio je na rodjendan...Koliko godina....mnogo valjda...18 godina!!
 
2 godine i 5 mjeseci.Bome i ja posto iskusan:lol:

Kad se vec spominju kazne,hehe,ja sam najsretniji vozac na svijetu po pitanju policije.da ne nabrajam sad sta sam sve radio i kako su me uvijek pustali,valjda znam sa policijom:icon_biggrin::cool:

A stvarno je bilo takvih gluparija da su mi mogli dozivotno oduzet vozacku,but I'm the slick one:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top